Kariyer Net Hesap Silme 2022

Kariyer net hesap silme ile beraber Türkiye’de online eleman arama söz konusu olduğunda ilk akla gelen adrestir. Çok uzunca bir süredir profesyonel adreslerle çalışmalarını sürdürdüğü için güven duygusu ön planda yer alır. Yalnız bazı durumlarda aranan iş bulunduğunda – devlete atandığınızda yada kendi işinizi kurduğunuzda hesabınızı silmek isteyebilirsiniz.

Hesabınızı silmeniz şart değildir, aynı zamanda hesabınızı boş bırakabilir yada özgeçmişinizi tamamen gizleyebilirsiniz. Böyle bir seçenekten yararlanmak isterseniz, tekrardan iş aramak istediğinizde baştan cv doldurmanız gerekmez! Yine de hesap silmek isterseniz sizinle çok basit bir yöntemi paylaşmak istiyoruz.

Kariyer Net Hesabı Nasıl Silinir?

Kariyer net hesap silme için ilk önce kariyer.net adresine giriş yapıyorsunuz. Eğer kullanıcı adı ve şifrenizi hatırlayamadıysanız şifre sıfırlama – şifremi unuttum bölümünden yeni şifre talep edebilirsiniz. Sonra ise internet sitesinin yer aldığı adres çubuğunun sonuna şunu ekleyin. “website/kariyerim/HesapSil.aspx”

Sonrasında ise hesap silme onay ekranına geçiş yapacaksınız. Bu ekranda “evet, silmek istiyorum” yada “silmekten vazgeçtim, geri dön” seçeneğinden “evet, silmek istiyorum” bölümünü işaretleyin.

Sonrasında ise hesabınızı neden silmek istediğinize dair bir geri bildirimde bulunmanız istenecektir. Dilerseniz burada bir bildirimde bulunabilir, dilerseniz de bu bölümü boş bırakabilirsiniz. Burada son kez hesabımı sil bölümünü tıklamanız gerekmektedir. Bu bölüme tıkladıktan sonra hesabınız geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Önemli bir hatırlatma yapmak gerekirse aralıklarla kariyer nette güncellemeler yapılabildiği için hesap silme işlemi de değişikliğe uğrayabilir.

Kariyer Net Hesap Silme Linki 

Kariyer net hesap silme konusunda hızlı bir şekilde hesabınızı silmek isterseniz eğer bağlantıya tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın