Katılım Emeklilik ve Hayat İletişim

Katılım emeklilik ile geleceğe yön vermek ve birikim yapmak isteyen vatandaşlar, katılım hayat ve emeklilik iletişim bilgilerini öğrenmek isteyebilir. En ufak bir sorun ve sıkıntıda hızlıca ulaşabilir olması bir sigorta ve emeklilik plan hizmeti sunan şirketlerinin daha fazla güvenilir olduğunu kanıtlar! Bu nedenle bireyler, katılım emeklilik telefon numarası dahil bir çok konuda net bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Katılım Emeklilik ve Hayat İletişim Numarası

Ülkemizde geleceğini düşünenlerin sayısı oldukça yüksektir. Okul okuduktan sonra bir insanın iş bulma ihtimali kendi alanında özellikle çok ama çok zordur. Ya KPSS’ye oturup bir yıl boyunca adam akıllı çalışıp, doğrudan memur olarak ya da kendi alanındaki sınava çalışarak atanmak en mantıklısıdır. Aksi takdirde yıllar boyu boşta kalıp, kendi alanı dışındaki mesleklerde asgari ücret düzeyinde çalışmak kaçınılmaz bir sonuçtur. Bu nedenle bireylerin çoğu geleceğinden endişeli hatta evlenmeden hayatını sürdürme kararı alanlar giderek artmakta. Bu da insanların psikolojik sıkıntılar çekmesine de neden olan sonuçlar arasında.

  • Katılım emeklilik müşteri hizmetleri numarası: 0850 226 0 123

Bireyler bu gibi nedenlerden dolayı elinden geldiğince yatırım veya birikim yapmakta. Üstelik son yıllarda BES dediğimiz bireysel emeklilik sistemine girenler, elde kalan nakit paraları ile aylık bazda 150/200 TL arasındaki mevla ile birikim yapma amacında. Vatandaşlar bireysel emeklilik tercihini yaparken, güvenilir ve sorunsuz  firmalar ile yapmayı düşünür. Bunlardan biri olan katılım emeklilik sayesinde, hem yatırdıkları tutardan devlet katkısı alıyor hem de katılım bankası olması nedeni ile yatırımlarını fonlar üzerinden daha fazla gelir elde edebilirler.

Katılım Emeklilik ve Hayat Müşteri Hizmetleri

0850 226 0 123 numarasını hafta içi mesai saatleri arasında 09:00 / 19:00 arasında hizmet vermektedir. Ayrıca katılım emeklilik müşterileri, hafta sonu bu numaradan iletişim kuramayacaklarını belirtelim. Mesai saati ve günü dışında kalan sürelerde aramanız düşmeyecektir. Katılım emeklilik genel müdürlük açık adresi ise

Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:2 Akkom Ofis Park-Kelif Plaza Kat:2 Ümraniye / İstanbul

şeklinde verilmiştir. Şirketin mail adresi info@katilimemeklilik.com.tr olup, faks numarası 0216 692 11 22 numarasıdır. Ayrıca doğrudan iletişime geçmek isteyenler yani katılım emeklilik genel müdürlük telefon numarası ise 0216 999 81 00 şeklinde.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın