Kefilsiz Evraksız Kredi Veren Bankalar 2021

Evde bakım parası alanlara kefilsiz evraksız hızlı onay alabilecek kredi verildiğini belki de duymamışsınızdır. Ancak 2021 yılı dahilinde anında onaylı kredi alabileceğiniz gibi birçok bankacılık işlemini de yapabilirsiniz. Ülkemizde evde bakım parası alanlar nasıl kredi alacaklarını düşünebilir. Bu nedenle 2021 yılı evde bakım maaşı alanlara kredi veren bankalar bulunduğunun altını çizelim. Oysa ki bankaların büyük çoğunluğu maaşı olanlara bir çok kredi türü verebiliyor…

Bakım Maaşına Kredi Veriliyor Mu?

Bir kaç bankaya gitmeden internet sitelerinde yanlış bilgiler neticesinde kredi verilmediğini görmüşsünüzdür. Ancak bir çok banka, geliri olan her 5 kişiden 4 üne kredi verir. O kalan 1 kişinin de %90 üzeri kredi notu düşük olduğu için bankalar onaylamamıştır. Evde bakım maaşı bildiğiniz gibi 2020 yılında 1460 lira oldu, bize göre az bir ücret olabilir ancak ihtiyacımız olan kredi tutarı için oldukça ideal bir tutardır. TV reklamlarında veya sağda solda gördüğünüz haberlerde, ayda 300 TL ye kredi, günde 5 TL ye kredi veya ayda 100 TL ye kredi şeklinde vb. Üstelik artık kredi başvurularında bankalar vade süresini 48 aya kadar çıkarmıştır. Peki bankalardan, evde bakım maaşı alanlar hangi kredileri çekebiliyor?

İşte detay burada saklı zira bankalar evde bakım parası alanların hemen hepsine sadece ihtiyaç kredisi vermektedir. Tüketici kredilerinde 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile 2021 yılına çok iyi girmişlerdir.

Banka ihtiyaç kredilerini veren bankaların hemen hepsinde tek şartın gelir beyannamesi yani maaş bilgisi talep ediliyor. Şimdi de bu bankaların hangileri olduklarına bakalım.

Evde Bakım Maaşı Alanlara Kredi Veren Bankalar

  • Garanti bankası ihtiyaç kredisi 2021 : Bu yıl garanti bankası sadece 5 dk. içinde sizlere üst limiti 25.000 TL olacak şekilde kredi teklifleri sunuyor. Başvuruları alo garanti, banka şubeleri ve internet üzerinde.
  • Enuygun ihtiyaç kredisi 2021 : Enuygun’a özel olarak sunulan kredi tekliflerinde bankalar sıralanıyor ve sizlere en uygun vade seçeği ve faiz oranları ile kıyaslama şansı veriliyor. Buradan yapılan başvurularda faiz oranları oldukça ideal durumda.
  • Acil para için hangi kredi başvurusu 2021 : Acil paraya veya nakit avansa ihtiyacı olan bireylere 48 aya kadar vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi bulma aracıdır. Burada başvurular online ortamlarda yapılıyor ve faiz oranları yine oldukça ideal durmaktadır.
  • Belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu 2021 : Kredi almak hiç bu kadar kolay olmamıştır sanırım zira 2021 yılında bir çok bankanın, ihtiyaç kredisi ürünlerini kıyaslayarak aradan sizlere en uygun krediyi seçme şansı yine burada. Üstelik kredi başvurularında belgesiz olması da cabası.
  • Yapı kredi ihtiyaç kredisi 2021 : Kredi dosya masrafının olduğu bu krediyi veren bankalar arasında koç grubunun bankası yapıkredi bankası yer almakta. Evde bakım maaşı alanların hızlıca başvurup 24 saat içinde bilgi verildiğini belirtelim. Hem 48 aya kadar vade hem de kefilsiz ve hızlı olması da cabası.
  • Hesap kurduna özel en hesaplı kredi başvurusu 2021 : Hesap kurdu üzerinden yapılan başvurularda vade süresi 36 ay olmakla beraber faiz oranları oldukça ideal duruyor. Tc kimlik numaranız dahilinde cep telefonlarınızdan yapılan başvurular anında cevap veriliyor.

Kefilsiz Evraksız 30000 Lira Kredi İmkanı

Bildiğiniz gibi ülkemizde bir çok alanda girişimler devlet tarafından desteklenmektedir. Özellikle bireylerin borçları olduklarında devlet üzerine düşen görevi ara sıra yapmakta. Bunlardan biri de kredi kartı borçlarının faiz üzerinden sıfırlanması diyebiliriz. Yine son günlerde çıkan kredi kartı borcu yapılandırma şeklinde bir takım kampanyaları duymuşsunuzdur, hali ile kredi kartı borcu olanlara devlet bankalar aracılığı mevcut borçlarından kurtaran, kredi paketi sundu.

Başta ziraat bankası birleştiren ihtiyaç kredisi olmak üzere diğer bankalardan da kredi kampanyaları devreye alınarak müşteri çekme yarışına girildi. Eğer ki, sizlerinde kredi kartı borcu var ise 2021 yılı sonuna kadar mevcut borçlarınızı bu kredi sayesinde kapatabilir ve sadece ziraat bankasına borçlu kalabilirsiniz.

Diğer bir banka ise vakıfbank bireysel kredi kartı borcu yapılandırma kampanyası sunarak, müşterilerin sadece kendilerine borçlu olacağını duyurdu. Bu sayede kredi faiz oranları %1.10 ile %1.20 olmakla beraber kredi vade süresi 12 ay ile 60 ay arasında değişmekte. Sizlerde mevcut borç durumuna göre vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma başvurusu yaparak, çok düşük faiz oranları dahilinde uzun vadede bankaya borçlanarak, kredi alabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın