Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma (En İyi Yöntemler)

Ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve bilgi almak istediği Kodsuz Whatsapp mesaj okuma, başkalarının whatsapp mesajlarını okuma ve benzeri konulara bu içeriğimizde yer verdik.

Kodsuz Whatsapp mesaj okuma için birçok ücretsiz program yer almaktadır. Bu programlar sayesinde eşinizin, sevgilinizin ya da herhangi bir kimsenin Whatsapp mesajlarını kolaylıkla okuyabilirsiniz. Daha önce birçok yöntemi deneyip başarılı olamadıysanız bu programlar çok işinize yarayacaktır. Peki, kodsuz Whatsapp mesajları nasıl okunur?

Kodsuz whatsapp mesaj okuma
Kodsuz whatsapp mesaj okuma

Başkalarının Whatsapp Mesajlarını Okuma Kodsuz

Whatsapp Web üzerinden kodsuz Whatsapp mesaj okuma ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Whatsapp Web’i kullanarak kodsuz Whatsapp mesajlarını okuma yöntemi şu şekildedir:

  • İlk olarak bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan Whatsapp Web programına giriş yapın.
  • Whatsapp Web açılınca ana menü üzerine gelip Ayarlar sekmesine tıklayın.
  • Bağlı cihazlar bölümüne giriş yapın.
  • Whatsapp’ı başka cihazlarda kullanın sekmesinden cihaz bağla yazısına gidin.
  • Telefon kamerasını açıp bilgisayarda bulunan QR kodu okutun.

Yukarıda yer alan işlemleri yaptıktan sonra QR kodunu okuttuğunuz cep telefonunun kodsuz bir şekilde tüm Whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başka kimselerin Whatsapp mesajlarını ücretsiz programlar sayesinde okuyabilirsiniz. Ancak daha önce okunmamış olanları okumaya çalışmanız sorun yaratabilir. Bu nedenle açılıp okunmuş mesajları okumanızda fayda vardır. Kodsuz Whatsapp mesaj okuma yöntemine ek olarak Google Drive, Spoofing gibi programları kullanarak da mesaj okuyabilirsiniz.  Mpsy programı yoluyla Whatsapp mesajlarının tamamını takip edebilir ve mesajların tarihlerini görüntüleyebilirsiniz. İşte Whatsapp mesajlarını okumayı sağlayan ücretsiz programlar:

  1. Google Drive yedekleme
  2. Whatsapp yedekleme programı
  3. Casus Whatsapp Android uygulaması
  4. iPhone cihazlar için yedekten geri yükleme programı
  5. Mpsy Whatsapp programı

Uzaktan Whatsapp Oynatma Yapılabilir Mi?

Whatsapp programını erişim olmayan telefonlarda uzaktan oynatmak mümkün olmamaktadır. Böyle bir işlemin yapılabilmesi için cep telefonunun QR kodunu kullanmak gereklidir. Uzaktan Whatsapp oynatma yaptığını iddia eden tüm uygulamalar ya da siteler uzaktan oynatma yapamamaktadır. Sonuç olarak uzaktan oynatma yapmak tavsiye edilmemektedir. Güvenilir olmayan kodsuz Whatsapp mesaj okuma yöntemleri telefona herhangi bir zarar verebilir. Messaging.ml tarzı siteler sadece sohbet siteleri olup Whatsapp mesajlarını okuyamaz. Bu sebeple sadece güvenilir programlar ve yöntemler kullanılmalıdır.

YouTube video
YouTube video

Genel adlı kategorimizde benzer içerikleri bulabilirsiniz.

5/5 - (1 Kişi Değerlendirdi!

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın