Kosgeb Adıyaman İletişim Adresi

Adıyaman il ve ilçelerinde bulunan esnaf ve kobiler için önem arz eden kosgeb Adıyaman iletişim adresini merak edebilirsiniz. Söz konusu Adıyaman kosgeb il müdürlüğü için aşağıdaki telefon numaraları ve adresini öğrenerek kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kosgeb Adıyaman

Adıyaman il ve ilçelerinde yaşayan esnaflar ve kobiler için önem arz eden kosgeb, bu iki kategoride bireylere ekonomik ve eğitim açısından destek olmaktadır. Bu destekler arasında en önemlisi ise faizsiz kredi desteği olarak veriliyor. 2020 yılı için esnaflara 100 bin TL ve 50 bin TL faizsiz kredi sunan kosgeb, kobi beyannamesi veren tüm esnafların %90 gibi büyük oranda destek paketi verdi.

Faizsiz krediler ile esnaflar can simidi kullanarak var olan borçlarını ya yapılandırdı ya da peşin ödeyerek bu borçtan kurtulmuş oldu. Faizsiz kredilerde ilk yıl geri ödemesiz, sonraki yıllar ise her 3 ayda bir olmak üzere taksitli olarak kredi taksitini ödeyeceksiniz.

KOSGEB ADIYAMAN MÜDÜRLÜĞÜ
Hocaömer Mahallesi Sümer Meydanı Gölbaşı Caddesi No:6 Merkez/ADIYAMAN
Eposta: adiyaman@kosgeb.gov.tr
Tel:0416 214 06 07
Fax: 0416 214 06 08
Adıyaman TSO Sinerji Odağı (T1)
H.ÖMER MAH. YAHYA KEMAL CAD. NO:14 ADIYAMAN
Eposta: sanliurfa.igem@kosgeb.gov.tr
Tel:0416 216 46 46
Fax: 0416 214 97 41

Kosgeb Adıyaman’a ulaşmak istediğinizde, şahıs olarak başvurduğunuzda şahsın TC kimliği ve esnafın kaşesi dahilinde gitmeniz zorunludur. Bu iki parçadan bir tanesini eksik götürdüğünüzde, işlemlerinizi bazen yapmayabilir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın