Modern technology gives us many things.

Kosgeb Afyonkarahisar İletişim Adresi

Afyonkarahisar kosgeb il müdürlüğü telefonu adresi ve iletişim bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz.

Kosgeb Afyonkarahisar il müdürlüğü iletişim adresi dahilinde telefon numarasını ve adresini buradan öğrenebilir ve konu hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Kosgeb müdürlüklerinde girişimcilik kursları ve eğitimler hakkında bilgi sahibi olunabileceği gibi faizsiz krediler gibi önemli ekonomik haberlerinde kaynağı olduğunu belirtelim. Söz konusu esnaf ve kobiler için kosgebin önemli olduğunun altını çizelim.

Kosgeb Afyonkarahisar

Afyon il ve ilçelerinde ikamet ediyorsanız, kosgeb ile işleriniz olabilir. Zira kosgeb bütün esnafların ekonomik ve eğitim ihtiyaçlarını fazlası ile karşılamakta. Hali ile bu ihtiyaçların olumlu yönde kullanılması, vatandaşların kosgebi yakından tanımasına imkan vermiştir.

Kosgen Afyonkarahisar il müdürlüğü ile hem eğitim hem de kredi konusunda destekler sunmaktadır. Kosgeb girişimcilik kurslarını her ay düzenli takip etmenizde fayda olacaktır. Zira ilerleyen aylarda gelecek olan faizsiz kredilerde, bu kursa gitmenin önemi oldukça fazladır.

KOSGEB AFYONKARAHİSAR MÜDÜRLÜĞÜ
Marulcu Mahallesi Erdal Akar Sokak No: 20 Afyonkarahisar
Eposta: afyonkarahisar@kosgeb.gov.tr
Tel:0272 223 45 12
Fax: 0272 223 45 16
İscehisar ESOB – KOSGEB Temsilciliği
Belediye 4 Nolu İşhanı Kat:2 İscehisar/AFYONKARAHİSAR
Eposta:
Tel:0272 341 27 77
Fax: 0272 341 45 44

Kosgeb Afyon’a ulaşmak istediğinizde, şahıs olarak başvurduğunuzda şahsın TC kimliği ve esnafın kaşesi dahilinde gitmeniz zorunludur. Bu iki parçadan bir tanesini eksik götürdüğünüzde, işlemlerinizi bazen yapmayabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku