Kosgeb Amasya İletişim Adresi

Kosgeb Amasya il müdürlüğü iletişim adresi ve telefonu öğrenmek isteyenler aşağıdaki bilgilere bakarak nerede olduğunu kolayca öğrenebilir. İş yeri açma, proje destekleme ve ekonomik finansal çözümler getiren kosgeb sizleri desteklemeye devam ediyor. 2020 yılı dahilinde on binlerce esnafa sıfır faizli kredi veren kosgeb, bu finansman çözümler sayesinde ülke genelindeki tüm ilde yaşayan vatandaşlara büyük umut olmaya başladı. Sizlerde bir iş yeri açmak veya var olan iş yerlerini geliştirmek ve de büyütmek istiyorsanız kosgeb kurs tarihlerini sürekli olarak takip etmenizde fayda vardır.

Kosgeb Amasya

Amasya, Karadeniz bölgesinde önemli bir kent olup, il ve ilçelerde bulunan esnaf ve kobilere ekonomik açıdan destek olan Kosgeb müdürlüğünün yerini merak edebilir. Söz konusu bu il müdürlüğü ile öğrenmek istediğiniz tüm eğitim ve kurslar hakkında da danışabilirsiniz. Kosgeb Amasya il müdürlüğüne gitmek için alacağınız bu adres bilgisi sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi bankalar kişilere veya kobilere sıfır faizli kredi sunmaz. Ancak kosgeb sizlere sıfır faizli kredi sunar. Krediyi onlar vermiyor sadece faizi bakanlık kurumu karşıladığı için biz esnaflar için son derece önemli bir yere sahiptir.

KOSGEB AMASYA MÜDÜRLÜĞÜ
Gümüşlü Mah. Atatürk Cad. Seven İş Merkezi No 9 Kat. 4
Eposta: amasya@kosgeb.gov.tr
Tel:0358 212 10 07
Fax: 0358 212 10 54

Amasya merkezde bulunan kosgeb il müdürlüğüne giden esnafların yanlarında kaşe götürmeleri gerektiği bilgisini verelim. Bu nedenle kaşe olmadan işlemlere bakılmadığının da altını çizelim.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın