Kosgeb Bursa İletişim Adresi

Kosgeb Bursa il müdürlüğüne gitmek veya iletişim numaralarının kaç olduğunu öğrenmek isteyenler aşağıda verdiğimiz bilgilere bakarak öğrenebilir. Kosgeb Bursa il müdürlüğüne gitmeden önce de yapılması gerekenler ve önem verilen evrakları da sizler için belirledik. Zira o kadar yolu gittikten sonra tek bir evrak eksik olması durumunda yeniden geriye dönme zorunluluğu söz konusu.

Kosgeb Bursa

Kosgeb il müdürlüğü bir çok ilçe ve il merkezinde bulunduğunu belirtelim. Aşağıdaki ekranda sizlere yakın olan il müdürlüğünü arayabilir veya iletişim kurabilirsiniz. Oraya giderken yanınızda sizlerden istenen evrakların bulunmasına dikkat ediniz. Özellikle kaşe olmadan gidilmemelidir. Kosgeb sayesinde girişimci olmak sizlerin ellerinde. Kosgebin açtığı girişimcilik kurslarını başarılı olarak bitirenlere iş yeri açma konusu da dahil bir çok kalemde yardımcı olmaktadır.

Bursa kosgeb iletişim adreslerini yukarıda vermemiz ile beraber görseli görmeyenler için yazmak istediğimizde
Üçevler Mah 2. Sk. No 12 KOSGEB Binası 16120 Nilüfer
Eposta: bursa@kosgeb.gov.tr
Tel:0224 808 16 00
Fax: 0224 443 27 46

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın