Modern technology gives us many things.

Kosgeb Çalışma Saatleri Kaçla Kaç Arasında?

Kosgeb’in mesai saatleri 2020 çalışma saatleri kaça kadar konusunda bilgiye ihtiyaç duyanların aşağıdaki kosgeb çalışma saatlerini incelemelerini öneriyoruz. Zira mesai bitimine yakın bir sürede gitmek istediğinizde ilgili personellerin gittiğini görmek oldukça yüksektir. Bu nedenle kosgeb il müdürlükleri mesai saatlerini şimdiden öğrenmenizde fayda olacaktır.

Kosgeb Çalışma Saatleri

Kosgeb tüm illerde bulunmakla beraber kosgeb çalışma saatleri hafta içi her gün sabah yani 08:00 de başlar ve 12:00 a kadar devam eder. Araya öğlen arası girmekle beraber 1 saat görevli personellerin ihtiyaçları giderilir. Öğlen ise 13:00 ile 17:00 arasına kadar mesai devam eder. Hafta sonları diğer tüm devlet kurumlarında olduğu gibi kosgeb il müdürlükleri de kapalıdır. Ancak özel başvurularda bazen devletin il müdürlüklerine faks veya bilgi göndermeleri dahilinde hafta sonları da açık kalabilir. Bu genelde kredi başvuruları için son gün şu gündür denildiğinde esnafların veya kobilerin evraklarını teslim etmesi dahilinde açık kalabiliyor. Normal işlemler hafta sonları kesinlikle kapalıdır.

Kosgeb tüm şubeleri (il müdürlükleri) için bu çalışma saatleri geçerlidir. Genelde bu saatler dışında şube erken açılamaz veya geç kapatılmaz.

Kosgeb Mesai Saatleri 2020

Sabah Çalışma Saatleri: 08.00 – 12.00
Öğlen Tatili Saatleri: 12.00 – 13.00
Öğleden Sonra Çalışma Saatleri: 13.00 – 17.00

Kosgeb’ ın açılış saati nedir?
Kosgeb Saat 08:00 da açılıyor.

Kosgeb’ ın kapanış saati nedir?
Kosgeb saat 17:00 da kapanıyor.

Kosgeb’ ın öğle tatili saati nedir?
Kosgeb öğlen 12:00 ile 13:00 saatleri arasında kapalıdır.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku