Kosgeb Çalışma Saatleri 2020

Kosgeb’in mesai saatleri veya 2020 kosgeb çalışma saatleri kaça kadar, hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bu makalemiz ile ulaşabilir. Zira kosgeb il müdürlüğüne gidince mesai saatleri dışında kalmanız canınızı sıkabilir ve onca yolu boşuna geldiğinizi düşünebilirsiniz. Kosgep mesai saaatleri 2020 yılında değiştirildi. Buna göre normal devlet memuru mesai saatleri baz alınarak saatlerin kaçla kaç arasında olacağını aşağıdaki ekrandan öğrenebilirsiniz. Kosgeb sayesinde kendi işini kuranlar hızla çoğalmaktadır. Bu nedenle kosgeb, girişimci adaylarına veya esnaflara hem ekonomik hem de eğitimsel açıdan destek olan ender görülen kurumlardan bir tanesidir. Kosgeb esnaf kredisi sayesinde yüz binlerce esnafın borcu sıfırlanmıştır. Var olan ekonomik destek paketleri sayesinde kosgeb kredileri olarak ilk yıl geri ödemesiz kredi sunulmaktadır.

Kosgeb Çalışma Saatleri

Kosgeb; küçük ve orta ölçekli işletmeler birliği olarak anılmaktadır. Özellikle esnaf iseniz kosgeb ile haşır neşir olmanız sizlerin yararına olduğunu belirtelim. Bir kredi başvurusunda esnafların sıfır faizli yani faizsiz kredi alması kadar güzel bir destek yoktur. Üstelik kredileriniz onaylandığında ilk yıl para ödemiyorsunuz buna ek olarak her 3 ayda bir olmak üzere toplamda 2 yıla kadar taksitlendirmek mümkün. Bu nedenle destekleme anlamında kosgeb il müdürlüğü esnafları ve kobilerin can damarı görevindedir.

Kosgeb hakkında detaylı bilgi almak veya iletişim kurmak isteyenler, kosgeb il müdürlüğüne giderek veya oranın iletişim kanallarını arayarak bilgi alabilir. Kosgeb hafta içi hizmet verdiğini belirtelim. Ancak kredi başvuruları yoğun olan dönemlerde cumartesi ve pazar günleri de çalıştıkları bizzat görülmüştür. Bu nedenle bakanlıktan yapılan yazılı açıklamalar dışında; hafta içi mesai saatleri arasında çalıştıklarını belirtebiliriz. Bununla beraber ülkenin tüm illerinde bu kosgeb çalışma saatleri geçerli olduğunun altını çizelim.

Kosgeb Mesai Saatleri 2020

Kosgeb il müdürlüğü mesai saatleri 2020 yılı için pazartesi gününden başlar ve cuma günü mesai bitimine kadar devam eder. Hafta içi çalışma süreleri baz alındığında sabah 08:30 da mesai başlar ve öğlen 12:30 de biter burada 1 saat baz alınarak memurların ihtiyaçları ve yemek arası verilir. Öğlen arasından sonra mesai 13:30 de başlar ve mesai bitimi 17:30 olarak karşımıza çıkar.

Sabah Çalışma Saatleri: 08.30 – 12.30
Öğle Arası Saatleri: 12.30 – 13.30
Öğleden Sonra Çalışma Saatleri: 13.30 – 17.30

Kosgeb’ ın açılış saati nedir?
Kosgeb Saat 08:30 da açılıyor.

Kosgeb’ ın kapanış saati nedir?
Kosgeb saat 17:30 da kapanıyor.

Kosgeb’ ın öğle tatili saati nedir?
Kosgeb öğlen 12:30ile 13:30 saatleri arasında kapalıdır.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın