Kosgeb Diyarbakır İletişim Adresi

Kosgeb Diyarbakır il müdürlüğüne ulaşmak ve aklınızdaki soruların yanıtlarını bulmak istiyorsanız, kosgeb diyarbakır iletişim adresi ile kolayca öğrenebilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var zira kosgeb diyarbakır sanıldığı kadar kolay bir yerde değil. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız!

Kosgeb Diyarbakır

Güneydoğu’nun önemli kentlerinden biri olan Diyarbakır, bölge ve ilçe halkı tarafından sevilen bir kenttir. Diyarbakır da yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

Kosgeb diyarbakır iletişim adresleri şu şekildedir.
Topraktaş Mah. Topraktaş Cad. No: 71/A Şanlıurfa Karayolu 20. Km. BAĞLAR/ DİYARBAKIR
Eposta: diyarbakir@kosgeb.gov.tr
Tel:0412 255 02 77
Fax: 0412 255 02 07

Yukarıdaki adres sizlere basit görünebilir. Ancak oraya ulaşmak için bu yöntemi kullandığınızda cebinizden çok az bir ücret çıkacaktır. Öncelikle Diyarbakır da ikamet ediyorsanız, kantar 4 yolda Siverek dolmuşunu bekleyiniz genelde her 30 dakika da bir kalkıyor. Siverek dolmuşu normal ücreti 15 TL olup, KOSGEB’de ineceğinizi belirtin ve sadece 10 TL ücret vereceksiniz. Oraya şehir içi gitmiyor şuan için. Bu nedenle şehirden 8 km uzakta olduğunu belirtelim. Hatta pirinçik adı verilen köyü dahi geçiyorsunuz. Siverek dolmuşuna binince ortalama 12 dakika sonra oradasınız.

Ek olarak şunu da belirtelim KOSGEB il müdürlüğüne giderken yanınızda KAŞE niz olsun. Genelde buraya gidenlerin esnaf olduğunu ve kaşesiz hiç bir işlemin yapılmadığını belirtelim.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın