Modern technology gives us many things.

Kosgeb Diyarbakır İletişim Adresi

Kosgeb Diyarbakır iletişim numarası adresi ve telefonu kaç sorusuna yanıt veriyoruz.

Kosgeb Diyarbakır il müdürlüğüne ulaşmak ve aklınızdaki soruların yanıtlarını bulmak istiyorsanız, kosgeb diyarbakır iletişim adresi ile kolayca öğrenebilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var zira kosgeb diyarbakır sanıldığı kadar kolay bir yerde değil. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız!

Kosgeb Diyarbakır

Güneydoğu’nun önemli kentlerinden biri olan Diyarbakır, bölge ve ilçe halkı tarafından sevilen bir kenttir. Diyarbakır da yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

Kosgeb diyarbakır iletişim adresleri şu şekildedir.
Topraktaş Mah. Topraktaş Cad. No: 71/A Şanlıurfa Karayolu 20. Km. BAĞLAR/ DİYARBAKIR
Eposta: diyarbakir@kosgeb.gov.tr
Tel:0412 255 02 77
Fax: 0412 255 02 07

Yukarıdaki adres sizlere basit görünebilir. Ancak oraya ulaşmak için bu yöntemi kullandığınızda cebinizden çok az bir ücret çıkacaktır. Öncelikle Diyarbakır da ikamet ediyorsanız, kantar 4 yolda Siverek dolmuşunu bekleyiniz genelde her 30 dakika da bir kalkıyor. Siverek dolmuşu normal ücreti 15 TL olup, KOSGEB’de ineceğinizi belirtin ve sadece 10 TL ücret vereceksiniz. Oraya şehir içi gitmiyor şuan için. Bu nedenle şehirden 8 km uzakta olduğunu belirtelim. Hatta pirinçik adı verilen köyü dahi geçiyorsunuz. Siverek dolmuşuna binince ortalama 12 dakika sonra oradasınız.

Ek olarak şunu da belirtelim KOSGEB il müdürlüğüne giderken yanınızda KAŞE niz olsun. Genelde buraya gidenlerin esnaf olduğunu ve kaşesiz hiç bir işlemin yapılmadığını belirtelim.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku