Modern technology gives us many things.

Kosgeb Düzce İletişim Adresi

Kosgeb Düzce nerede adresi ve telefon numarası

Karadeniz bölgesinin önemli kentlerinden biri olan Düzce, kosgeb tarafından kobi ve girişimcilere büyük destek olmaktadır. Düzce kosgeb iletişim adresi, telefonu vb. tüm detayları bu konuda bulabilir ve ulaşabilirsiniz.

Kosgeb Düzce

Bildiğiniz gibi Karadeniz bölgesinde girişimci olacak veya olmayı düşünenlerin sayısı oldukça fazladır. Tarım ve sanayi ile uğraşan girişimciler, ekonomik anlamda kosgeb’e ihtiyaç duyabilir. Zira kosgeb sayesinde bir çok kurum ve kişiler, almış oldukları eğitimler sayesinde artık daha başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Var olan iş yerlerini daha modern ve iş yapma tekniğine sahip olarak iş yerlerinde daha fazla müşteriye hitap edecekler.

Kosgeb kredileri ile kobi ve esnaflar artık geleceğe daha emin adımlar ile ilerleyecekler. Ancak kosgeb kredilerinden faydalanmak için kosgeb veri tabanına kayıt olmanız zorunludur. Bu nedenle evrakları eksiksiz bir şekilde doldurmalı ve teslim etmelisiniz. Evrakları teslim ederken de esnaf iseniz kesinlikle kaşesiz gitmeyiniz zira kaşesiz evrakları teslim almamaktadır kosgeb Düzce il müdürlüğü.

KOSGEB DÜZCE MÜDÜRLÜĞÜ
Uzunmustafa Mahallesi Kuyumcuzade Bulvarı No:40-DÜZCE
Eposta: duzce@kosgeb.gov.tr
Tel:0 380 523 69 53
Fax: 0 380 514 78 96

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku