Kosgeb Hakkari İletişim Adresi

Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan Hakkari yöresinde bulunan kosgeb iletişim adresi hakkında tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Hakkari il ve ilçelerinde ikamet ediyorsanız kosgebin yerini telefonunun veya nasıl gidebileceğinizi de yine buradan öğreneceksiniz.

Kosgeb Hakkari

Girişimcilere, esnaflara ve çiftçilere ekonomik ve idari anlamında destek sunan kosgeb, ülke genelindeki merkezleri ile tüm vatandaşlara kapılarını açmaktadır. İş yeriniz olsun olmasın iş yeri açma, var olan iş yerlerinizin ekonomik sorunlarını giderme ve bilgi alma gibi önemli paylaşımları kosgeb sizlere ücretsiz olarak sunmaktadır.

Kosgeb uzman kadrosu ile il genelindeki merkezlerde hizmet vermekte olup, küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanıyor. Kosgeb hakkari müdürlüğüne gitmek isterseniz aşağıdaki telefonlardan veya iletişim adreslerinden irtibat kurabilirsiniz. Söz konusu buraya gittiğinizde esnaf iseniz yanınızda tc kimlik kartınız ve kaşenizi de götürmeniz gerekiyor. Genelde kosgeb müdürlükleri il dışına taşındığını belirtelim.

KOSGEB HAKKARİ MÜDÜRLÜĞÜ
Kayacan Caddesi No:16 Kat:3 HATSO Binası Merkez Hakkari
Eposta: hakkari@kosgeb.gov.tr
Tel:0438 211 01 89
Fax: 0438 211 01 90
KOSGEB HAKKARİ MÜDÜRLÜĞÜ
Kayacan Caddesi No:16 Kat:3 HATSO Binası Merkez Hakkari
Eposta: hakkari@kosgeb.gov.tr
Tel:0438 211 01 89
Fax: 0438 211 01 90

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın