Kosgeb Hatay İletişim Adresi

Kosgeb Hatay il müdürlüğü iletişim adresi ve telefon numaralarını merak edenler bu yazımız ile bilgilere kolayca ulaşabilir ve bilgi almak istediğiniz departmana bağlanabilirsiniz. Hatay ili sınırları için hizmet veren kosgeb il müdürlüğüne giderek de bilgi alabileceğinizin altını çizelim. Zira bazı kosgeb müdürlükleri şahısların kendilerinin gelmesi zorunluluğunu şart koymaktadır. Bu nedenle giderken esnaf olan şahsın yanında kaşe dahilinde götürmesi önerilir.

Kosgeb Hatay

Kosgeb il müdürlüğü Hatay ilinde merkezde ve İskenderun ilçesinde bulunuyor. Kosgeb ile iş yeri açma aşamasında kurslara katılarak gerekli iş tecrübe ve bilgilerini alarak daha fazla işinizi sağlam adamlar ile yapma fırsatına erişebilirsiniz.

Kosgeb esnaf kredileri ile ülkemizde adından fazlası ile söz ettirmiştir. Burada krediyi kosgeb karşılamıyor sadece yasal faizi karşılamakla beraber bunu da devlet teşvikleri esasına uygun vermektedir. Yani sizler sadece esnaf kredisi için başvurmuş iseniz ana tutarı ödemek zorundasınız.

KOSGEB HATAY MÜDÜRLÜĞÜ
Haraparası Mah. Hacılar Cad. Bina No:1 Bayır İşhanı B Blok Kat:2
Eposta: hatay@kosgeb.gov.tr
Tel:0326 225 36 22
Fax: 0326 225 36 23
İskenderun TSO – KOSGEB Temsilciliği
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Atatürk Bulvarı No:51 İskenderun / HATAY
Eposta: info@iskenderuntso.org.tr
Tel:0 326 614 52 25
Fax: 0 326 614 57 52

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın