Kosgeb İkitelli Adresi Telefonu

Kosgeb İstanbul, ilçelerinden bir tanesi olan İkitelli, girişimciler tarafından merak edilmektedir. Zira Kosgeb İkitelli Adresi Telefonu hakkında bu bilgiler sizlere fazlası ile yardımcı olacaktır. Bir çok konuda merak edilen konularda gerek girişimcilik kursları gerekse de sıfır faizli krediler için kosgeb ikitelli iletişim numaralarından destek alabilirsiniz.

Kosgeb İkitelli Adresi

Aşağıdaki adres kosgeb ikitelli bilgileri olup, telefondan ulaşmak istediğinizde hafta içi mesaai saatleri arasında iletişim kurmanız sizlerin yararına olacaktır. Hafta sonları genelde kapalı olduğunun altını çizelim…

KOSGEB İSTANBUL İKİTELLİ MÜDÜRLÜĞÜ
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ESKOOP Sanayi Sitesi P.K.:34306 İkitelli/İSTANBUL
Eposta: istanbulikitelli@kosgeb.gov.tr
Tel:0212 473 37 00
Fax: 0212 473 37 73

Yukarıdaki bilgiler sayesinde vatandaşlar telefondan işlemlerini yapabilir. Ancak başvurularda şahsın kendinin gitmesi gerekiyor. Bunlara ek olarak bilmeniz gerekenler arasında kredi başvurularında kişinin esnaf ise kaşe dahilinde gitmesi zorunludur. KOSGEB kredi başvurularında esnaflardan kaşe talep etmektedir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın