Kosgeb İş Planı Örnekleri 2021 (ONAY VERİLEN PLANLAR)

Kosgeb iş planı örnekleri devletin vereceği hibe ve faizsiz krediler konusunda proje sunarken, kesinlikle talep edilen konular arasında. Bu nedenle kosgeb iş planı örnekleri 2021 yıllarını kapsayacak şekilde, kosgebin hızlıca onay verdiği planlar arasında sizler ile paylaşılacak. Bu sayede devletin sizlerden istediği proje fikirlerini hayata geçirmiş olacaksınız. Hem hibe krediden yararlanacak hem de ilerisi için projenizde faizsiz kredilerin başvuru kapılarının açılmasında öncülük yapacaksınız.

Kosgeb İş Planı Örneği

KOSGEB iş planı yapacağınız girişim ile ilgili bilgi veren, girişiminiz hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişilere işletme profilinizi tam anlamıyla aktarmanızı ve nasıl bir işletme yapacağınızı ortaya koyup tüm şeffaflığı ile karlılık oranlarınızdan uzun ve kısa vadede nerede olacağınızı gösteren önemli bir sunum dosyasıdır. Dolayısıyla sunum dosyanızın yani iş planınızın ne kadar şeffaf olması, işiniz ve girişiminiz ile ilgili üçüncü şahıslara ne kadar fazla bilgi aktardığı önemli olup girişiminizin onaylanması ve destek alması buna bağlıdır. KOSGEB desteklemelerinden faydalanmak için iş planınızın doğru şekilde yazılmış olması gerekmektedir. Doğru ve şeffaf bir iş planı her zaman size destek anlamında büyük katkı sağlayacaktır. Sen de hemen en iyi desteği almak ve girişimini KOSGEB desteği ile büyütmek istiyorsan iş planı örneklerine göz atarak bu konuda onay almış ve hibe desteği almaya hak kazanmış iş planı örneklerini incelemen büyük kazanç sağlayacaktır.

İş planı yazarken dikkat edilmesi gereken şeylerin başında şeffaf olmak yer almaktadır. Tutarlı bir şekilde bilgi vermek, iş planını inceleyen komisyonu etkilemenin en temel şartlarından birisini oluşturmaktadır. Sizler de girişiminize arzu ettiğiniz desteği almak, kısa zamanda KOSGEB desteği ile hayalinizdeki işi hayata geçirmek için iş planı örneklerine göz atarak bu alanda yapılan en iyi iş planı örneklerini dikkatle incelemeniz gerekmektedir. Restoran açarken yine bu alanda onay almış iş planlarını incelemek, çiftlik kurarken de yine bu alanda onay ve hibe alan iş planlarını incelemek size büyük kazanç getirecek, iş planınızın kolay şekilde onaylanmasını sağlayacaktır. Daha fazla bilgi almak ve bu konuda detaylı iş planlarını incelemek için sizler de onaylanmış iş planı örneklerine göz atarak iş planı örneğinizi daha garantiye alabilirsiniz.

Kosgeb İş Planı Örnekleri

Dükkan açmak konusunda ciddi bir adım atmak isteyenler ve yeterli bilgiye sahip olmadan bu bilgilere ulaşmak isteyenler kosgeb aracılığı ile tüm detaylara kavuşabilir. Bildiğiniz gibi kosgeb girişimcilik kurslarında iş planı örneklerinin nasıl hazırlandığı belirtilir. Ayrıca ne tür iş planlarına kosgebin onay verdiğini de bu 32 saat süren girişimcilik eğitiminde ele alacaksınız. Peki hangi tür iş planları başarılı oluyor yani kosgebin onay verdiği alanlardaki iş planlarına nasıl ulaşabiliriz? İşte tüm detaylar burada;

 • kosgeb iş planı örnekleri TIKLA İNDİR
 • kosgeb iş planı formu TIKLA İNDİR
 • kosgeb iş planı dosyası TIKLA İNDİR
 • kosgeb iş planı 2021 TIKLA İNDİR

bunların yanı sıra teknik servis, kırtasiye, güvenlik kamerası, giyim sektörü, yapı denetimi, yumurta alıp satmak bir nevi yumurta toptancılığı vb. alanlarda kosgeb oldukça destek olmaktadır vatandaşlara.

Kosgeb İş Planı Örnekleri Onay Almış Projeler

Kosgeb vatandaşlara destek olmak için verdiği 32 saatlik eğitimde bir takım bilgiler sunar. Ancak projelerin benzersiz olmasını talep eder. Yani sınıftaki 20 kişinin de projesi aynı olursa kosgeb ne yazık ki destek olmaz. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz kesinlikle özgün proje fikirlerini üretmenizdir. Şuna dikkat etmeniz sizlerin onay almış projeye ulaşmanızı kolaylaştırır; bu da üretim alanında projelerinizi sunmanız. Yani ülkemizde üretim giderek az olduğu için devlet bu nedenle bir takım destekleri vatandaşlara sunmakta. İşte sizlerde üretim alanına yoğunlaşarak ortaya üretim yapan bireyleri ortaya çıkaracaksınız.

bilgisayar-servis-KOSGEB-is-plani-proje-ornekleri

caybahcesi-KOSGEB-is-plani-proje-ornekleri

yukarıdaki 2 örnekte olduğu gibi bu gibi sistemler kolayca onay alabilir. Ancak herkes bunları yaptığında onay alma şansınız azalır. Yukarıda yazıldığı gibi üretken olmanız gerekiyor. İlgili proje örneklerini indirerek sizler düzenleme yapmalı ve kendi bulduğunuz fikirleri yazmalısınız. Ek olarak ne kadar uzun olursa kosgeb kurumundaki denetmen sizlere o kadar onay verebilecektir.

Kosgeb İş Planı Örnekleri %99,9 Onay Veriliyor!

Burada yazılan iş planlarında örnekleri sizler dolduruyorsunuz. Biz sadece fikir sunuyoruz ve sizler yukarıdaki bağlantı üzerindeki boş evrakları indirip, sunduğumuz fikirleri işleyeceksiniz. Üretim alanında proje fikirleri sunanların çoğunluğunu bakanlık onaylamaktadır. Kosgeb denetmeni bizzat üretim olsun gerisi bizde diyerek vatandaşlara her konuda destek olacaklarını belirtmişlerdir.

 • Büyükbaş inek hayvancılığı (Simental Sığır)
 • Küçükbaş hayvancılığı (Keçi sütü, Keçi üretimi)
 • Tohum yetiştiriciliği (İsrail’e karşı bu sektör hızla büyümektedir!)
 • Fidan yetiştiriciliği
 • Tere yağı üretimi
 • Organik tarım yetiştiriciliği
 • Yulaf, Mısır, Buğday, Arpa yetiştiriciliği
 • Yem üretimi
 • Kahve ve süt tozu üretimi
 • PVC Alüminyum üretimi
 • Cam üretimi

Bunun gibi bir çok iş planı örnekleri verilebilir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın