Modern technology gives us many things.

Kosgeb Kahramanmaraş İletişim Adresi

Kosgeb Kahramanmaraş il müdürlüğü telefon ve iletişim bilgileri

Kosgeb iletişim konusunda kobi ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulmakla beraber, kosgeb kahramanmaraş iletişim adresi ile bu kentte yaşayan bireylere de gerek ekonomik gerekse de eğitim konusunda destek olmaktadır. Kahramanmaraş ülkemizin önemli ve ticari faaliyetleri yüksek kentlerinden bir tanesidir. Bu yüzden esnaflar veya şahıslar dahil kosgeb kredileri veya kosgeb eğitim kurslarına büyük ilgi göstermektedir.

Kosgeb Kahramanmaraş

Kosgeb destekleri adına geçen aylarda verilen faizsiz esnaf kredilerine yoğun ilgi vardı. Bu yüzden ülke genelinde bulunan esnafların hemen hepsi bu krediye başvurdu. Kimine 20 bin TL kimine de 50 bin TL’ye kadar faizsiz kredi çıktı. Bu kredi destekleri ile esnaflar var olan borçlarını ödemekle beraber borcu olmayanlarda iş yerleri için ihtiyaçlarını hızlıca gidermişlerdir.

Kosgeb Kahramanmaraş müdürlüğüne nasıl gidilir, telefon numarası kaç şeklinde bir çok sorunun da yanıtlarını bu konu üzerinden bulabilirsiniz. Kosgeb bünyesinde il müdürlüğünde vatandaşlara hem telefon hem de şahsen hizmet veren kosgeb Kahramanmaraş sizlere bir tık kadar yakın.

KOSGEB KAHRAMANMARAŞ MÜDÜRLÜĞÜ
Menderes Mah. Trabzon Bulvarı 46044. Sokak No: 14 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
Eposta: kahramanmaras@kosgeb.gov.tr
Tel:0344 232 10 30
Fax: 0344 231 62 63
Elbistan TSO – KOSGEB Temsilciliği
Güneşli Mah. Karabağ Cad. TSO No:12
Eposta: kahramanmaras.igem@kosgeb.gov.tr
Tel:0344 412 00 81
Fax: 0344 412 55 46

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku