Kosgeb Kahramanmaraş İletişim Adresi

Kosgeb iletişim konusunda kobi ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulmakla beraber, kosgeb kahramanmaraş iletişim adresi ile bu kentte yaşayan bireylere de gerek ekonomik gerekse de eğitim konusunda destek olmaktadır. Kahramanmaraş ülkemizin önemli ve ticari faaliyetleri yüksek kentlerinden bir tanesidir. Bu yüzden esnaflar veya şahıslar dahil kosgeb kredileri veya kosgeb eğitim kurslarına büyük ilgi göstermektedir.

Kosgeb Kahramanmaraş

Kosgeb destekleri adına geçen aylarda verilen faizsiz esnaf kredilerine yoğun ilgi vardı. Bu yüzden ülke genelinde bulunan esnafların hemen hepsi bu krediye başvurdu. Kimine 20 bin TL kimine de 50 bin TL’ye kadar faizsiz kredi çıktı. Bu kredi destekleri ile esnaflar var olan borçlarını ödemekle beraber borcu olmayanlarda iş yerleri için ihtiyaçlarını hızlıca gidermişlerdir.

Kosgeb Kahramanmaraş müdürlüğüne nasıl gidilir, telefon numarası kaç şeklinde bir çok sorunun da yanıtlarını bu konu üzerinden bulabilirsiniz. Kosgeb bünyesinde il müdürlüğünde vatandaşlara hem telefon hem de şahsen hizmet veren kosgeb Kahramanmaraş sizlere bir tık kadar yakın.

KOSGEB KAHRAMANMARAŞ MÜDÜRLÜĞÜ
Menderes Mah. Trabzon Bulvarı 46044. Sokak No: 14 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
Eposta: kahramanmaras@kosgeb.gov.tr
Tel:0344 232 10 30
Fax: 0344 231 62 63
Elbistan TSO – KOSGEB Temsilciliği
Güneşli Mah. Karabağ Cad. TSO No:12
Eposta: kahramanmaras.igem@kosgeb.gov.tr
Tel:0344 412 00 81
Fax: 0344 412 55 46

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın