Kosgeb Karaman İletişim Adresi

Kosgeb Karaman, il ve ilçede bulunan bireylere ekonomik ve eğitim açısından desteklerini sürdürmeye devam ediyor. Sizlerde Kosgeb Karaman iletişim adresi ile hızlıca kosgeb kursları dahil her konuda bilgi paylaşımına açıktır.

Kosgeb Karaman

Bir iş yeri açmak istediğinizde ilk başta nereden başlayacağınıza, ne gibi hizmet vereceğinize karar vermemiş iseniz kosgeb destekleri ile sizlere bir yol haritası çıkartılır. Bu sayede iş yerini nasıl büyüte bilecek  gibi birçok konuda sizlere yardımcı olacak. Kosgeb vermiş olduğu kurslar sayesinde artık daha da emin adımlar ile vatandaşları hazırlıyor. Bunlardan biri de kosgeb karaman kursları geliyor.

KOSGEB KARAMAN MÜDÜRLÜĞÜ
Karaman Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:12
Eposta: karaman@kosgeb.gov.tr
Tel:0338 224 14 61
Fax: 0338 224 10 64

Akdeniz bölgesinin önemli kentlerinden biri olan Karaman, kosgeb il müdürlüğü adresini ve telefon numaralarını yukarıda bulabilirsiniz. Kosgeb il müdürlüğüne giderken, esnaf iseniz kesinlikle kaşenizi yanınızda götürmeniz önerilir. Zira kosgeb tüm resmi işlemlere bakarken veya incelerken kaşe olmadan işlemlere başlamıyor.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın