Kosgeb Kırklareli İletişim Adresi

Kosgeb il müdürlüğü olarak Kırklareli ilinde veya ilçelerinde ikametgah edenler buranın iletişim adresleri dahil telefon numarasına kadar tüm bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Bildiğiniz gibi kosgeb sayesinde yeni bir iş yeri açanlar özel destekler alabildiği gibi devlet hibe programlarından da yararlanabilir. Konu hakkında bilgi almak isteyenler kesinlikle kosgeb Kırklareli il müdürlüğüne uğrayarak bilgi alabilir.

Kosgeb Kırklareli

Kosgeb girişimcilik kurslarına katılmak isteyenler kosgeb kırklareli merkezini ziyaret ederek girişimcilik kurs tarihleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede iş yeri açmak veya var olan iş yerinizi büyütmek adına bir çok faaliyetlerden yararlanmak mümkün. Uygulamalı girişimcilik sertifikasını alarak devletin her yıl sunmuş olduğu faizsiz krediler dahil hibe paradan da destek alarak hayalinizdeki işi hızlıca yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Devletin vermiş olduğu faizsiz kredilerden yararlanmak isteyenler kesinlikle uygulamalı girişimcilik kurslarına katılmanız gerekiyor. Kosgeb il müdürlüğüne giderken kosgeb danışmanı tarafından konular hakkında genel bilgilendirmeler yapılıyor ve nelerin yapılması konusunda sizlere bilgi veriliyor. Yani korkmanıza gerek olmadan işin püf noktalarını kosgeb Kırklareli merkezinden öğrenebilirsiniz.

Kosgeb Kırklareli Girişimcilik Kursları

KOSGEB KIRKLARELİ MÜDÜRLÜĞÜ
Karacaibrahim Mah. Kurtuluş Cad. Uzunlar Apt. No: 48/B Merkez KIRKLARELİ
Eposta: kirklareli@kosgeb.gov.tr
Tel:0288 214 72 28
Fax: 0288 214 72 12
Lüleburgaz TSO – KOSGEB Temsilciliği
Kocasinan Mah. İnönü Cad. No:11/A Lüleburgaz / KIRKLARELİ
Eposta: luleburgazsinod@kosgeb.gov.tr
Tel:0288 417 11 21
Fax: 0288 417 19 89
Babaeski Ticaret Borsası – KOSGEB Temsilciliği
Cumhuriyet Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. No:24 39200 Babaeski / KIRKLARELİ
Eposta:
Tel:0288 512 57 39
Fax: 0288 512 17 56

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın