Kosgeb Kırşehir İletişim Adresi

Girişimcilere ve esnaflara büyük destek olan kosgeb sayesinde ekonomik ihtiyaçlarınız giderilmekte. Özellikle kosgeb Kırşehir il müdürlüğünün nerede olduğunu ve iletişim adreslerini merak edenler, aşağıdaki bilgilere bakarak kolayca kosgep Kırşehir adresine ulaşabilir. Oraya gidince zaten ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Özellikle kredi ve hibeler için kosgeb bulunmaz bir fırsattır. Esnaf kredilerinde faizsiz kredi verirken, girişimcilere ise hibe yani karşılıksız kredi verilir. Ancak girişimci sertifikası hibe başvurularında alınması şarttır. Kosgeb destekleri günümüz şartlarında iş sahibi olmak isteyip de ekonomik destek almayanlar için son derece önemli kurumlar arasındadır.

Kosgeb Kırşehir

Önemli kentlerinden birinde yaşayan vatandaşlar, kosgeb destekleri olarak nereye başvuracaklarını tam olarak bilmeyebilir. Özellikle her 3 ayda bir açılan kosgeb girişimcilik sertifikası almak isteyenler kosgeb ile iletişim halinde kalmalarını önermekteyiz. Burada yaşayan vatandaşların bugünlerde kosgeb adresini merak edebileceklerini belirtelim. Zira kosgeb destek ödemeleri sayesinde binlerce esnaf, faizsiz kredi alabilecek. Ancak bildiğiniz gibi kosgeb desteklerinden yararlanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartları da diğer konularımızda detaylıca anlatmıştık.

KOSGEB KIRŞEHİR MÜDÜRLÜĞÜ
Medrese Mah. Atatürk Cad. Yusuf Yapıcı İşmerkezi No: 9/2-3
kirsehir@kosgeb.gov.tr
kirsehir.kosgeb.gov.tr
0386 214 20 26
0386 214 20 02
KEP: kosgeb.kirsehir@hs01.kep.tr

Kosgeb Kırşehir Girişimcilik Kursları

Girişimcilik kurs başvuruları her ay yenilenmekte olup, başvuru sayısına göre sınıflar açılmaktadır. Başvurular için en yakın kosgeb il müdürlüğüne şahsen uğramanız ve gerekli olan evrakları teslim etmeniz gerekiyor. Kosgeb kredisi ve hibe kredilerden yararlanmak isteyenler, girişimcilik sertifikası alması zorunludur. Bu sertifika ile bu hibe yani karşılıksız paradan yararlanabilirsiniz.

kosgeb kırşehir

Yukarıdaki adrese giderek veya telefon numarasından arayarak konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Gitmeden önce kosgeb çalışma saatleri bakmanız önerilir. Hafta sonu kosgeb açık değildir aksi durumlarda önceden bilgi verilmektedir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın