Modern technology gives us many things.

Kosgeb Mardin İletişim Adresi

Mardin kosgeb iletişim adresi ve telefon numarası dahil bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Kosgeb Mardin il ve ilçesi genel müdürlük iletişim telefon numarası ve adresi dahil bir çok konudaki bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Özellikle kosgeb Mardin nerede en fazla arananlar arasında. Mardin kentinde yaşayan kobi ve esnafların büyük çoğunluğuna destek olan KOSGEB, il müdürlüğünün nerede ve telefon numarasının kaç olduğunu merak edenler, bu konu sayesinde bilgiye hızlıca ulaşabilir. Kosgeb Mardin il müdürlüğüne gitmek ve hızlıca evrakları teslim etmek isteyen esnafların öncelikle bu iletişim adresini yanlarına not etmelerini öneriyoruz.

Kosgeb Mardin

Kosgeb Mardin il müdürlüğü iletişim kanallarını sizler için derledik. Bu sayede esnafların büyük çoğunluğunun aklında olan soruları da aşağıdaki telefon numaralarından ulaşarak bilgi alabilirler. Burada dikkat etmeniz gereken ise Kosgeb Mardin il müdürlüğünün hafta içi mesai saatleri içinde çalıştığını belirtelim.

Kosgeb Mardin iletişim adresleri şu şekildedir:

Organize Sanayi Bölgesi 1.Bulvar Mardin
Eposta: mardin@kosgeb.gov.tr
Tel:0482 215 30 20
Fax: 0482 215 30 22
Mardin OSB Sinerji Odağı (T1)
Organize Sanayi Bölgesi 1. Bulvar Mardin
Eposta: mardinsinod@kosgeb.gov.tr
Tel:0482 215 30 20
Fax: 0482 215 30 22

Sizlerde Kosgeb’in nerede olduğunu merak ediyor ve gerekli olan evrakların neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki telefon numaralarından hafta içi mesai saatleri arasında arayabilirsiniz. Esnaf veya KOBİ iseniz Kosgebe gitmeden önce yanınızda kesinlikle kaşenizi bulundurun. Zira kaşesi olmayanların işlemlerini kosgeb müdürlüğü yapmamaktadır. Özel aracınız var ise kolaylıkla gidip gelebilirsiniz.

Bunlara ek olarak esnaf veya kobi işletme sahiplerinin kendileri gitmesi gerekiyor. Bir başkası sizin adınıza işlem yapamayacağının altını çizelim. Bu nedenle yanınızda Tc kimlik kartını da bulundurmayı unutmayınız. Bu gibi yerlere giderken yanınızda biraz da nakit bulundurmanız önerilir.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku