Kosgeb Trabzon İletişim Adresi

Karadeniz bölgesinin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Trabzon, bölge halkı için kosgeb’e verdiği önemi biliyoruz. Kosgeb Trabzon iletişim adresi, sayesinde kobiler ve esnaflar konu hakkında bilgilere sahip olabilir. Bu sayede kosgeb destekleri hakkında hangi evrakların lazım olduğuna da ulaşabilir.

Kosgeb Trabzon

Kosgeb küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin eğitimleri ve kendilerini geliştirmeleri açısından son derece önemli bir konuma sahiptir. Kosgeb kurslarına katılarak kendi iş yeriniz veya çalıştığınız kurum hakkında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kosgeb kurslarına ek olarak devlet tarafından bu eğitimleri başarılı geçen bireylere ek destek adı verilen krediler de veriliyor. Özellikle esnaflara faizsiz kredi en önemli olanlar arasında. Trabzon ilinde ikamet ediyorsanız, kosgeb trabzon’un yerini hatta telefonunu merak edebilirsiniz. Burayı arayarak bilgi edinme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

KOSGEB TRABZON MÜDÜRLÜĞÜ
Sanayi mah. Yaren sok. No 4 Kat 4 TRABZON
Eposta: trabzon@kosgeb.gov.tr
Tel:0462 321 35 75
Fax: 0462 321 38 76

Yukarıdaki iletişim bilgileri sayesinde hafta içi mesai saatleri arasında ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Kosgeb Trabzon, bölge halkının ekonomik ihtiyaçlarını giderme de oldukça başarılı sonuçları ortaya çıkardığını açıklasa da, genelde çoğu esnafın borçlarını kapatmaları için kullanılabilir. Yani 2017 yılı dahilinde bankaya veya bağkura borçlu olan esnafların sayısı oldukça fazladır.

Kosgeb Trabzon’a ulaşmak istediğinizde, şahıs olarak başvurduğunuzda şahsın TC kimliği ve esnafın kaşesi dahilinde gitmeniz zorunludur. Bu iki parçadan bir tanesini eksik götürdüğünüzde, işlemlerinizi bazen yapmayabilir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın