Modern technology gives us many things.

Kosgeb Trabzon İletişim Adresi

Kosgeb Trabzon iletişim bilgileri telefon numarası ve daha fazlası.

Karadeniz bölgesinin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Trabzon, bölge halkı için kosgeb’e verdiği önemi biliyoruz. Kosgeb Trabzon iletişim adresi, sayesinde kobiler ve esnaflar konu hakkında bilgilere sahip olabilir. Bu sayede kosgeb destekleri hakkında hangi evrakların lazım olduğuna da ulaşabilir.

Kosgeb Trabzon

Kosgeb küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin eğitimleri ve kendilerini geliştirmeleri açısından son derece önemli bir konuma sahiptir. Kosgeb kurslarına katılarak kendi iş yeriniz veya çalıştığınız kurum hakkında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kosgeb kurslarına ek olarak devlet tarafından bu eğitimleri başarılı geçen bireylere ek destek adı verilen krediler de veriliyor. Özellikle esnaflara faizsiz kredi en önemli olanlar arasında. Trabzon ilinde ikamet ediyorsanız, kosgeb trabzon’un yerini hatta telefonunu merak edebilirsiniz. Burayı arayarak bilgi edinme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

KOSGEB TRABZON MÜDÜRLÜĞÜ
Sanayi mah. Yaren sok. No 4 Kat 4 TRABZON
Eposta: trabzon@kosgeb.gov.tr
Tel:0462 321 35 75
Fax: 0462 321 38 76

Yukarıdaki iletişim bilgileri sayesinde hafta içi mesai saatleri arasında ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Kosgeb Trabzon, bölge halkının ekonomik ihtiyaçlarını giderme de oldukça başarılı sonuçları ortaya çıkardığını açıklasa da, genelde çoğu esnafın borçlarını kapatmaları için kullanılabilir. Yani 2017 yılı dahilinde bankaya veya bağkura borçlu olan esnafların sayısı oldukça fazladır.

Kosgeb Trabzon’a ulaşmak istediğinizde, şahıs olarak başvurduğunuzda şahsın TC kimliği ve esnafın kaşesi dahilinde gitmeniz zorunludur. Bu iki parçadan bir tanesini eksik götürdüğünüzde, işlemlerinizi bazen yapmayabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku