Kredi İçin İmza Sirküsü Örneği

Bankalardan ticari hesapları olan bireyler için kredi başvurusu yapma esnasında, ticari faaliyetine göre kredi için imza sirküsü örneği talep edilir. Zira şirketlerde imza yetkisi kimde ise genelde onun katılımı ile kredi başvuruları değerlendirilmeye alınıyor. Yani bir şirket sahibi iseniz ve nakit paraya sıkıştığınızda direk olarak online kredilere başvurabilirsiniz. Ancak yüksek miktarlardaki kredi talepleri için bankalara uğradığınızda, bankalar sizlerden imza sirküsü örneği talep eder.

Genelde bankalar kredi çekmek isteyenlerden bu belgeyi ibraz etmelerini talep eder. Bu nedenle bireyler ev krediside neden imza sirküleri istenir sorusuna yanıt aramakta. Bunun asıl nedeni imzanın, krediyi çeken kişinin olup olmadığını kanıtlamak içindir.

Kredi Başvurusu Online

Online kredi başvurularında faiz oranları aksine daha düşük olup, bankaları kıyaslayarak daha düşük faiz bulabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bildiğiniz gibi bankalardan kredi çekilmeden ev veya araba sahibi olmak oldukça zor. Ya paranın tamamı yoktur ya da bir kısmı olan nakit paraya ek para bulmak durumundasınız. Eş dost derken parayı bulamadığınızda bankaların yolunu tutarak, hızlıca nakit parayı alabilirsiniz. Tabi kredi başvuru şartlarını taşımanız durumunda anlık hızlarda bir tık ile kredi miktarı banka hesabınıza yansıyabilir. Buna anında kredi veya cebimde kredi de denilebilir.

Kredi başvurusu yapmak isteyen bireyler tüm bankalardan talep alabileceği gibi cepteteb kredi başvurusu veya qnb finansbank online hızlı kredi ile de kredi çekebilir.

Kredi İçin İmza Sirküsü Örneği

İş yeri imza sirküsü olarak da bilinen bu sirkü örneğinde yapılması gereken sizlere en yakın bir notere gidip, imza sirküsü almak. Noter imza sirküsü ücreti yatırıldıktan sonra bu belgeyi alarak bankaya gidebilir ve teslim edebilirsiniz. İmza sirküsü aynı şekilde a4 kağıdına yazılarak da alınabilir ancak ilgili kurum resmi imza sirküsü talep ettiğinde yani noter onaylı talep ederse kesinlikle noterden almanız gerekiyor.

Kredi için noter imza sirküsü örneği indirmek için TIKLAYINIZ.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın