Modern technology gives us many things.

Kredi Kartı Limit Artırma Yöntemi 2020

Kredi kartı limit artırma yükseltme işlemlerinin nasıl yapılacağını yeni yöntemler dahilinde 2020 yılında belirtmek istiyoruz.

Banka kredi kartı limit artırma yönteminin nasıl yapılacağını 2020 yılı dahilinde banka uzmanlarına sorduk. Gelen yanıtlara göre kart limitini anında artırma yöntemi mevcut. Banka kredi kartı kullanan bireyler, limitlere takılmamak adına mevcut kart limit artırma yöntemini kullanarak, 2020 yılında yüksek rakamlara çıkabilirler. Yüksek limitli kredi kartı veren bankalar ile çalışarak, daha fazla tutarlardaki kredi kartı ürünü alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bu limitler ne kadar yüksek olursa, nakit avans limiti de aynı oranda artmaktadır.

Kredi kartı limiti oldukça önemli olmakla beraber çoğu tüketiciler tarafından limitin düşük olduğu durumlarda hızlıca çözüm arayış içine girmektedirler. Bu yüzden kredi kartı başvurularında ilk andan itibaren bir an önce bu limitin yüksek olmasını sağlamak isteyenlerin sayısı hiç de yabana atılacak türden değildir. Hemen herkesin aklında kredi kartımın limitinin çok (yüksek) olması beklenir. Ancak hem bankalar hem de BBDK (Bankalar birliği) tarafından bu limitler kişilerin gelirleri ve borçları ile doğru oranda artmaktadır.

İçindekiler

Kredi Kartı Limit Arttırma

Herhangi bir şahıs her hangi bir bankadan kredi kartı başvurusu yaptığında, bu kartın onaylanması durumunda ilk etapta kart limiti 1000 lira olarak açılmaktadır. Bazı durumlarda bu miktar 1500 TL olarak belirleniyor. Ancak bazı tüketicilerin başvurduğu bankada hesabı olup ve hesabında yüksek para miktarı var ise bu oran ilk açılışta 2000 lira olarak görülmüştür.

İlk etap da 1000 lira ile başlayan kredi kartı limitini artırmak isteyenler, bu limitin az olduğunu (nakit çekim %50 dir) ve bu miktarının kendisine yetmediğini belirtmektedir. Hali ile durumu şubeler aracılığı ile çözmek isteyecektir. Ancak çoğu müşteriler bu sürecin hızlı olmasını istemekte. Hali ile başka çözüm yollarına başvurmaktadır.

Kredi Kartı Limit Arttırma Talebi Kaç Gün Sürer?

Bu işlemler tamamı ile bankalar birliği yani KKB ile doğru bağlantılıdır. Kredi notunuz uygun ise zaten banka kredi kartı limitiniz aynı gün içinde sonuçlanıyor. Ancak kredi notunuz riski az ise bu süreç max. 24 saat sürmektedir. şeklinde bir çok sorunun yanıtını da buradan öğrenebilirsiniz. Kredi kartı limit hilesi ile kolayca kartlarınızın limitleri ile oynamak mümkün.

Ancak bu %60 ihtimaldir. Bunun için yapmanız gereken ise hangi kredi kartını kullanıyorsanız öncelikle kart limitini yükseltme işlemini yapmadan önce kişisel bilgilerinizin alanına giriyorsunuz. Bunun için bankanın internet adresine giriyorsunuz sonrasında kişisel alanlar kısmında maaş kısmını yükseltin, evin sahibi kısmına da kendi evinizin olduğunu belirtin. Sonrasında ise kayıt ederek sistemden çıkınız. Daha sonra bu bilgiler ile yine internet veya telefon bankacılığından kart limitinizin artırılması talebinde bulunun.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku