Kredi Notu Düşük Olanlara Kesin Onaylı Kredi İmkanı

Bildiğiniz gibi kredi notu düşük olanların kredi alma ihtimali de zayıftır. Ancak kredi notu düşük olanlara kesin onaylı kredi imkanı tanıyan vakıfbank sayesinde taşıt kredisi alabilirsiniz. 2.el taşıt almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vakıfbank internet şubelerinden anında kredi başvurusunu tamamlayabilir ve en az 20.000 TL değerinde krediyi anında hesabınızda görebilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit! Hızlı ve kesin sonuçla taşıt kredisi için başvuru yapmanız yeterli.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

%2.79 Faiz oranı ile en uygun taşıt kredisi Vakıfbank internet şubelerinde yer alıyor. Artık eski arabanızı yenilemek ve daha iyi bir 2. El arabaya sahip olmak istiyorsanız bazı şartlar karşılığında kredi paranızı hemen hesabınızda görebilirsiniz.

48 aya kadar vade imkanı Vakıfbank internet şubelerinde: Eğer 2. El taşıt kredisinden faydalanmak istiyorsanız en düşük faiz oranlı olan %2.79 kredi oranı ile taşıt kredisi sizlerin oluyor.

Kredinizi alabilmek için taksit seçenekleri;

 1. Aylık eşit taksitli ödeme imkanı
 2. 3 ay ön ödemesiz aylık eşit taksitli ödeme
 3. 3 ayda bir ödeme fırsatı
 4. Son taksit balon ödemeli
 5. Değişken taksitli ödeme seçeneği

İle siz nasıl ödemek isterseniz o şekilde ödeme imkanı sunmaktadır. En uygun kredi ve ödeme yöntemleri Vakıfbank’ ta yer alıyor. Artık eski arabanızı yenileyebilir ve kolay ödeme koşulları ile kredi imkanından faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Şartları

 1. el taşıt kredisinden faydalanabilmek için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlara uyulmasının hemen ardından kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Kredi şartları arasında;
 • 50000 TL’ ye kadar olan taşıtlarda bedelin % 70 oranında, 50.000 TL ve üzerindeki taşıtlarda ise taşıt bedelinin % 50’ sine kadar ödeme fırsatı.
 • Aylık faiz oranı sadece 2.79,
 • Çekilen kredi tutarı üzerinden % 0.5 ve banka sigorta muamele vergisi kredi tahsis ücreti,
 • 48 aya kadar vade fırsatı
 • Kefilsiz kredi imkanı

Verilen bu şartlar doğrultusunda hemen 2. El taşıtlarına sahip olabilirsiniz.

Düşük Kredi Nota Sahip Olanlara 20.000 TL Kredi

Eğer 2. El taşıt kredisine 20.000 TL ve 48 aya kadar vade seçeneği olarak başvuru yapmış iseniz;

 1. Toplam ödenecek tutar 40.400 TL değerinde olacaktır.
 2. Faiz oranı 2.79 faiz oranı
 3. Kredi tahsis ücreti 250 TL
 4. Efektif faiz oranı % 19,0617

Şeklinde ödeme seçenekleri ile 2.el taşıt kredinizi çekebilirsiniz. Ayrıca 1 yıllık hayat sigortası olmak zorundadır. Taşıt kredisi çekebilmenin koşulları arasında 35 yaşındaki erkek bireyler için 71.09 sigorta prim tutarı alınmaktadır. Kredi tutarı ve kredi vadesi krediyi çekecek kişinin yaşı ve cinsiyetine göre farklılık göstermektedir.

Taşıt kredisi ve diğer kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi için Vakıfbank internet şubelerinde sizleri bekliyor!

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın