Masa Sandalye Kiralama Fiyatları – 2023 (Güncel Fiyat)

Ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve bilgi sahibi olmak istediği masa sandalye kiralama fiyatları, masa sandalyeler nereden kiralanabilir benzeri konulara bu içeriğimizde yer verdik.

Masa ve sandalye kiralama konusu internette en çok aranan ve merak edilen alanlardan biri.  Kiralama modeli ile hizmet alma şekli birçok alanda yoğun olarak tercih ediliyor. Masa ve sandalye ihtiyacı, herhangi bir iş toplantısı ya da dernek ve benzeri gönüllü etkinlikler buluşmasında ortaya çıkıyor. Düğünün de olmaz ise olmaz eşyaları masa ve sandalyedir.

Masa sandalye kiralama fiyatları
Masa sandalye kiralama fiyatları

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları Nasıldır?

Masa sandalye kiralama fiyatları modellere göre değişmektedir. Masanın büyüklüğü, kullanılan malzeme ve benzeri özellikler fiyatı değiştirebilir.  Sandalyede de aynı durum söz konusudur.

  • 10 kişilik yuvarlak masa yaklaşık 50 TL,
  • 6 kişilik yuvarlak dikdörtgen masa 40 TL,
  • dikdörtgen standart masa 30 TL,
  • plastik masa  30 TL,
  • nikah masası 800 TL civarındadır.

Sandalyeler ise modeline göre 20 TL ile 40 TL arasında değişmektedir.

Masa Sandalye Kiralamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Etkinliğin türüne göre bir değerlendirme yapılmalıdır. Davetliler uzun süre mi oturacak yoksa kısa bir toplantı mı olacak? Uzun sürecek ise biraz daha vücudu rahat ettirecek sandalye tercih edilebilir. Bir iş toplantısı veya kongre tarzında bir organizasyon ise not alma ihtiyacı oluşabilir. Bu kapsamda defter ve kalemi rahat kullanabilecek biraz daha geniş masa gerekebilir.

Masa ve sandalyelerin kullanılacak süslemeler ile de uyumlu olması diğer önemli bir kriter olarak değerlendirilmesi gereken bir detaydır.

Masa Sandalye Kiralama Yerleri

Masa sandalye kiralama yerleri konusunda hizmet veren birçok firma vardır. İnternet siteleri üzerinden iletişime geçilebilir. Ayrıca organizasyon firmaları paket hizmet vermektedir. Masa, sandalye, süsleme hatta yemek dahil paketler halinde müşteriye sunulmaktadır. Fiyatlar da paketin içeriğine göre değişebilmektedir. Paketler, tek başına masa  ve sandalyelerin kiralanmasına oranla daha uygun fiyat sunabilir. Tüm bu firmalara internet araması ile oluşmak mümkündür.

YouTube video
YouTube video

Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum adlı içeriğimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

5/5 - (1 Kişi Değerlendirdi!

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın