Maxipuan Geçen Yerler ve İnternet Siteleri 2024

Artan kredi kartı rekabeti müşterilere para puan, maxipuan ve bonus olarak dönüyor. Banka müşterileri maxipuan geçen yerler ve iş bankası kredi kartı olan maximum anlaşmalı internet sitelerini öğrenmek isteyebilir. Bu yazımızda sizlerin öğrenebileceği içerikleri sunduğumuzda aşağıdakilerini öğrenmiş olacaksınız.

 • maxipuan geçen internet siteleri
 • maxipuan geçen yerler
 • maxipuan nasıl kullanılır
 • maxipuan kullanılan siteler

hakkında güncel verileri bulmuş olacaksınız.

Maxipuan Nasıl Kullanılır?

İş bankası kredi kartı türü olan maksimum kart ile banka müşterileri dileği ürünü bu kart ile satın alabilir. Dilerse taksitlendirebildiği gibi nakit avans çekebilir. Maximum kredi kartı iş bankası iştiraki olup, yıllık ücret yenilenmesi isteyen bir kart türüdür. Her ne kadar ücret istese de, maximum yıllık yenileme bedelinin üzerinde müşterilere geri dönüş olarak maxipuan vermektedir. Yapılan harcamalara bağlı olarak katıldığınız kredi kartı kampanyaları dahilinde bolca maxipuan kazanmak mümkündür. Bu sayede belirli süreler dahilinde sizlere maksimum kart puan veriyor. Kullanılmayan maxipuanlar silinir. Bu nedenle zamanı geldiğinde hızlıca maxipuan kullanma yapılmalı ve harcanmalıdır.

YouTube video

Maxipuan öğrenme yapmak için yani ne kadar maxipuan var, şeklinde arayışta olanlar maximum mobil uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Oraya iş bankası bilgileriniz ile giriş yapabilir ve kartınızın üzerine gelerek, kullanılabilen maxipuan görüntülenebilir.

maxipuan nerelerde geçerli
maxipuan geçen yerler

İş bankası müşterileri kazanmış ve biriktirmiş olduğu bu puanlar hakkında maxipuan nasıl kullanılır, sorusuna yanıt arayabilir! Aşağıda sıralamış olduğumuz sektörlerde faaliyet gösteren marketler, mağazalar, internet siteleri ve akaryakıt istasyonlarında maxipuan kullanımı mümkündür. Gideceğiniz yere ödeme esnasında iş bankası maxipuan kullanmak istiyorum demeniz yeterlidir. Eğer ki, üye iş yerinde iş bankası pos cihazı var ise kesin olarak maxipuan kullanılır!

Maxipuan Geçen İnternet Siteleri 2024

2024 maxipuan geçen internet siteleri araştırıldığında büyük firmalar göze batmaktadır. Bunları araştırdığımızda aşağıdaki listede bulunan marketler, mağazalar ve internet siteleri sizlerin işine fazlasıyla yarayacaktır. N11.com ödeme aşamasında hızlıca maxipuan gösterilmektedir. Eğer bir gün çıkmazsa bir başka gün sistemsel olarak karşınıza maxipuan kullanımı çıkacaktır.

 • Hepsiburada.com
 • N11.com
 • Trendyol.com
 • A101.com
 • sokmarket.com.tr
 • gittigidiyor.com
 • gratis.com
 • yemeksepeti
 • vatan bilgisayar

Hepsiburada ödeme aşamasında hepsipay ve hepsicüzdan seçilmemelidir. Aksi takdirde ödeme esnasında doğrudan kartınızdan nakit çekecektir. Hepsiburada ödeme ekranında maxipuan miktarı çıkmadığı sürece ne yazık ki, bu puan kullanılmaz! Buna dikkat etmenizde fayda var. Aynı şekilde maxipuan geçen internet siteleri arasında gösterilen trendyol’da ise yine aynı şekilde trendyol cüzdana girmeden doğrudan ödeme ekranı seçilmeli ve maxipuan kullanma miktarı karşınıza gelmelidir. A101 maxipuan ve şok marketlerde maxipuan kullanımı da mümkündür. Bildiğiniz gibi internet üzerinden artan bir alışveriş çılgınlığı mevcuttur. Pandemi döneminde halkın çoğunluğu ihtiyaçlarının çoğunu sanal ortamlardan karşılamaktadır. Yemek siparişi bunların başında gelmekle beraber her harcama sonrasında banka ve kredi kartlarından belirli puanlar kazanılıyor bunları da yine aynı sektörlerde kullanma söz konusu oluyor. Yukarıdaki listede maxipuan kullanılan siteler hakkında çarpıcı bilgiler bulunmaktadır.

İş bankası bankamatik ve kredi kartım bulunuyor. Bunları maxi mobil üzerinden her ay belirli aralıklarla yayınlanan kart kampanyalarında kullanıyorum. İnanır mısınız, bilmem her ay en az 200 TL maxipuan kazanıyorum. İlk başlarda maxipuan geçen yerler hangileri şeklinde arayıştaydım. Ama bu siteyi buldum ve bana çok faydası oldu. Teşekkürler!

Maxipuan Geçen Yerler 2024

Yukarıda kullanıcımızın dediği gibi kazanılan maxipuanlar kesinlikle kullanılmalıdır. Axess chip para her ne kadar silinmese de ne yazık ki maxipuan kullanılmadığında siliniyor. Sizlerde axess chip para geçen yerler hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Axess chip para geçen yerler

Bireyler maxipuan harcama konusunda yeterli bilgiye sahip olmayabilir. Ancak aşağıdaki maddeler halinde listelemiş olduğumuz mağazalar, akaryakıt firmaları ve internet sitelerine bakarak, kolaylıkla maxipuan kullanımı gerçekleştirebilir. 2024 yılı dahilinde bu sektörlerde rahatlıkla maxi puan kullanabileceksiniz. Bunlara bakarsak;

 • Petrol ofisi
 • Shell
 • Opet

yukarıdaki akaryakıt istasyonu firmalarında ödeme aşamasında maxipuan kullanımı yapılmasını talep ediniz. İlgili görevli iş bankası kredi ve banka kartınızda bulunan maxipuanları hızlıca ödeme olarak alabileceklerdir. Burada dikkat edilmesi gereken ilgili akaryakıt firmalarında ödeme kaydedici cihazın iş bankası kartlarını desteklemiş olması gerekiyor!

İş bankası kredi kartımdan geçen hafta kazanmış olduğum maxipuanları petrol ofisi firmasına giderek, benzin ve tüp alarak harcadım. Ödeme aşamasında sadece maxipuan geçerli mi, demiştim. İlgili görevli sıcak kanlı davranarak, maxipuanların burada geçerli olduğunu dile getirmişti.

Söz konusu iş bankası maxipuan nerelerde kullanılır, maxipuan nerelerde geçerli diyorsanız doğru yerdesiniz.

 • A101
 • Bim
 • Şok

gibi marketlerde geçerlidir. Bireyler bu marketlere giderek, maxipuan kullanmak istiyorum demeleri yeterlidir. Bu sayede maxipuan geçerli marketler hakkında da bilgi vermiş olduk sizlere. Birçok birey kazanmış ve biriktirmiş oldukları maxipuanların nakit yerine geçip geçmediğini öğrenmek isteyebilir. Ne yazık ki, iş bankası buna izin vermemekle beraber kazanılan maxipuanlar para yerine geçmemektedir. Dolayısıyla yıl sonu gelmeden hızlıca maxipuan harcama yapılması önerilmektedir.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın