Maxipuan Kullanılan Siteler 2021

İş bankası kredi kartı ile yapılan harcamalarda maxipuan kazanan banka müşterileri, maxipuan kullanma aşamasında maxipuan kullanılan siteleri öğrenerek, biriktirdiği bu puanları kullanabilir. Söz konusu kart kampanyası süresi boyunca kullanılmayan maxipuanlar ne yazık ki, geri alınmakta. Bu nedenle müşterilerin çoğu maxipuan geçen yerler detayını öğrenmek istemekte!

Maxipuan Kullanılan Siteler

2021 yılı dahilinde iş bankası anlaşmalı pos cihazı firmalarına baktığımızda birçok şirket ile sözleşme yenilediği görülmüştür. Bireyler kullanacakları kredi kartı türü fark etmeksizin iş bankası maxi logolu her hangi bir kredi veya banka kartı üzerinden her harcama yaptığında belirli tutarlarda maxipuan kazanır. Kazanılan puanları vakti zamanında harcanılması önerilir aksi takdirde banka sunduğu kart kampanyaları açıklamalarında geçen süreler dahilinde maxipuanları geri alabiliyor!

Maxipuan kullanılan siteler 2021 itibari ile incelendiğinde

 • Hepsiburada.com
 • Trendyol.com
 • N11.com
 • Gittigidiyor.com

şeklinde sıralanabilir. Ancak bazı aylarda yukarıdaki sitelerin pos cihazlarında yaşanabilen sorunlar nedeni ile maxipuan çekilmeyebilir. Bu nedenle alışverişlerini sanal ortamlarda yapan iş bankası müşterileri, kazandıkları maxipuan için hızlıca hepsiburada.com üzerinden dileği zaman alışveriş yaparak değerlendirebilir. Tüketicilerin çoğu hepsiburada maxipuan harcama konusunda ilk sırada olduğunu belirtir.

Maxipuan Geçen Yerler

Bireyler maxipuan nedir; sorusuna yanıt aramak isteyebilir. Burada asıl etken iş bankası olup, her ay düzenlediği kredi ve banka kartı kampanyaları üzerinden kendi müşterilerine bonus puan dediğimiz maxipuan vermektedir. Kredi veya banka kartı harcama sonrasında verilen maxipuanları sadece internet ortamında harcanılmadığı gibi birçok üye iş yerlerinde de kullanabiliyor. Söz konusu maxipuan geçen yerler başlığında inceleme yaptığımızda

 • Şok marketler
 • A101
 • Migros tüm şubeleri
 • Defacto mağazaları
 • LCW mağazaları
 • Çoğu akaryakıt firma istasyonları

şeklinde sıralayabiliriz. Sizlerde iş bankası bankacılık ürünlerini kullanıyor ve maxipuan harcama konusunda sorun yaşıyorsanız, yukarıdaki mağaza ve internet sitelerinden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Puanı Geçen Alışveriş Siteleri

Her ne kadar konumuz maxipuan olsa da, çoğu tüketicinin ortak amacı, bir an önce kazandığı veya biriktirdiği kart puanı geçen alışveriş sitelerini öğrenmek istemekte! Bu nedenle maxi puan kullanılan alışveriş siteleri incelendiğinde

 • Trendyol maxipuan harcama ; bu siteyi incelediğimizde ödeme aşamasında iş bankası kart bilgilerinizi girip, trendyol maxipuan kullanımı sekmesinde bulunan ilgili tutarı girmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında trendyol maxipuan kullanma doğrulanmış oluyor.
 • N11 maxipuan harcama ; n11.com üzerinden sepet tutarı sonrasında ödeme yap sekmesinde bulunan kart bilgileri ekranına, iş bankası bankamatik veya kredi kartı numaraları girildikten hemen sonra n11 maxipuan sekmesi açılıp kullanabilir.
 • Hepsiburada maxipuan harcama ; Yine diğer alışveriş sitelerinde olduğu gibi hepsiburada maxipuan konusunda daha hızlı neticeye ulaştırıyor. Sepete atılan ürünler sonrasında kart bilgilerinizi girdiğiniz anda, hepsiburada maxipuan kullanılan sekme karşınıza çıkıyor.

Görüldüğü üzere birçok site ve mağazada maxipuan geçerlidir. Tüketiciler öncelikle kazandıkları puanları vakti zamanında kullanmalı ve buna göre hızlı olmalıdır. Bankacılık ürünleri arasında kredi kartı kampanyaları her ay güncellenmesi nedeni ile maxipuan geçen siteler büyük önem taşımaktadır.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın