Mutluluk Hapı Antidepresan İsimleri – 2023 (En İyiler)

Ziyaretçilerimizin sıklıkla cevabını istediği mutluluk hapı antidepresan isimleri adlı başlık ile bilgilendirici içeriklere bu yazımızda yer verdik.

Antidepresan Nedir? Ne için Kullanılır?

Günümüz hayatta yoğun günler geçebiliyor. İş hayatında yorgunluk ve bitkinlik görülmeyle beraber gündelik hayatta ise halsizlik, mutsuzluk, hiçbir şeyden mutlu olamama gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tüm gün stresli geçirmektense insanlar günlerini rahat ve mutlu olarak geçirmek isterler, bu gibi sorunların tabi ki de doğal çözümleri vardır fakat bir etki etmiyorsa, ya da istenildiği gibi mutlu olamıyorsanız eğer; Tıp dünyasında geliştirilen ve bir çok çeşidi bulunan antidepresanlarla karşılaşabilirsiniz, etkileri kişiden kişiye artıp azalsa da sakinleştirici, rahatlama, mutluluk ve bu gibi bir çok etkileri ile antidepresan günümüzde de sıklıkla kullanıldığı görülür.

Mutluluk Hapı Antidepresan İsimleri

Mutluluk Hapı Antidepresan İsimleri

Aşağıya sıralayacağımız antidepresanları sizler için araştırdık, yaygın olanlar aşağıdaki gibidir fakat mutlaka doktor hekiminize başvurarak öneriler alabilirsiniz, bu antidepresanlar mutlu olmanın kesin çözümü değildir, bizler hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz!

Prozac 20mg Kapsül

En çok tercih edilen ve yaygın olan antidepresanlardan biridir. Çeşitli psikolojik rahatsızlıklar için kullanılmaktadır, Prozac 20mg kapsül antidepresan hapı da dahil aşağıda listelediğimiz tüm antidepresanları bizler önermiyoruz, mutlaka doktor eşliğinde, ölçülü ve dengeli bir şekilde kullanılmalıdır. Kullanımı ise bir bardak su ile beraber ağızdan yutulmalıdır. Uyku bozuklukları, sersemlik ve vücutta uyuşma hissi gibi yan etkileri bulunur.

Lustral

İçerdiği maddeler ile güçlü bir etkiye sahip olduğu görülür, yukarıda belirttiğimiz Prozac ile benzer bir antidepresandır. Sürekli stres, depresyon ve anksiyete bozukluğu gibi çeşitli sorunlar için tercih edilen bir ilaçtır. Kullanımı en yaygın ve tercih edilenlerin en başlarında gelen bir ilaç olduğunu söyleyebiliriz.

Antidepresan İsimleri

Duxet

Etki konusunda güçlü bir ilaç olarak ta Duxet antidepresan gelmektedir. Etkisi hemen olarak görülmese de, kullanılmaya başlanıldıktan ortalama 2-3 hafta sonra etkisi görülmeye başlar. Yan etkisi ise görülen farklı alerjik kaşıntılar olmaktadır.

Xanax Tablet

Xanax’ın bir diğer kullanım amacı uyku ilacı olsa da içerisinde yer alan maddeler sayesinde de etkili bir antidepresan ilacıdır. İçerisinde yer alan maddeler sayesinde insanlarda alerji sorunları görülebiliyor. Eğer içeriğindeki maddelere alerjiniz bulunuyor ise ilacın kullanılmaması gerekir, bu sebeple mutlaka doktorlar tarafından onay almalı ve doktorlar uygun görüyor ise kullanılmalıdır.

Paxil

Bir diğer antidepresan ise Paxildir. İçerisinde yer aldığı paroksetin adlı madde sayesinde diğer antidepresanlar gibi oldukça etkili bir ilaçtır, Majör depresyon ve kompulsif bozuklukları gibi vücutta görülen ciddi bozuklukları için tercih edilmektedir, yan etkisi de diğer ilaçlar gibi oldukça tehlikelidir, kesinlikle doktorunuzun onayı ile kullanılmalıdır.

Yukarıda yer alan ilaçları kesinlikle önermiyoruz. Mutlaka doktor kontrolleri sonrası kullanılmalı ve doktor onayı olmadan kesinlikle kullanılmalıdır.

YouTube video

Aşağıda yer alan içeriklere göz attınız mı?

Konuşanlar bilet 2023

Robot süpürge isimleri

5/5 - (1 Kişi Değerlendirdi!

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın