Mynet Pro Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Mynet denilince akıllara mail servisi gelmektedir 1999 yılında kurulan Mynet Türkiye’de lider servislerden biri olup, aktif kullanıcı sayısı 16 milyonun üzerindedir. Bildiğiniz gibi mynet, geçen aylarda birçok servisini paralı yapmıştır.  Bunlardan biri de email aboneliğini ücretli yapması. Hali ile ziyaretçiler ücretli abonelikten çıkmak isteyebilir. Bu durumda mynet pro üyelik iptali nasıl yapılır en fazla sorulanlar arasında.

Mynet Pro Üyelik Ücreti

Mynet pro ile birçok servisi kullanabilirsiniz ancak bunun için aylık veya yıllık ücret ödemek gerekiyor. Aylık ücretler yıllık aboneliğe göre yüksek olsa da, mynet servislerini düşününce bu aboneliğin faydalı olduğunu göreceksiniz. Yıllardır mynet email servisini kullanan bir müşterisi olarak, ücretli üyeliklerin açılması bana göre kaliteli bir hizmetin başlayacağı anlamı taşımaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi mynet pro üyelik ücretleri aylık ve yıllık şekilde kredi kartı veya ön ödemeli bakiyeli dijital kartlar ile satın alınabilir. Bu ücretlere bakarsak;

Aylık hizmet satın alanlar düşük limitli ayrıcalıklar şeklinde aylık sadece 7.99 TL ye mynet mini pakete sahip olabilir. Ancak burada email kotasının hızla dolabileceği uyarısında bulunalım. Bir üst kota ise mynet pro şeklinde olup aylık ücreti sadece 17.99 TL şeklinde. İlerleyen yıllarda zam gelebileceği gibi indirim de gelebilir.

Eğer ki, mynet email servisini kullanacaksanız aylık ücret ödemek en mantıklısı zira bazı aylar önemli eposta almayabilirsiniz. Ancak sürekli olarak email ile işiniz olacak ise yıllık bazda üyelik satın alarak, ekonomik bir hamle yapabilirsiniz.

Mynet Pro Üyelik İptali

Her müşteri mynet pro üyeliğini kullanmak istemeyebilir bir nebi para kaptırmak istemeyen ziyaretçiler, üyeliğini sildirmek gibi işlem yapabilir. Bunun için aslında hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Zira ödeme yapmadığınız sürece mynet servisini veya diğer aktif servisler kullanılamaz. Ödeme yapılmayan her ay, hizmetleriniz pasif olacaktır.

Mynet üyelik iptali 3 farklı şekilde yapılır. Bunlar;

  • Mynet mobil uygulama üzerinden
  • Mynet müşteri hizmetlerini arayarak
  • Pc üzerinden

Bunları biraz açarsak;

  • Mynet müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 328 15 15 olup, burayı arayarak kullanıcı bilgilerinizi veriyorsunuz ve üyeliğimi sildirtmek istiyorum demeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri size farklı avantajlar sunabildiği gibi direk mynet üyelik kapatma işlemi de uygulayabilir.
  • Bir diğer mynet üyelik iptali işlemi doğrudan pc üzerinden yani bilgisayardan girerek, üyeliği sonlandırmak olacaktır. Bunun için https://uyeler.mynet.com/login/?loginRequestingURL=mainpage&formname=member  giriş yaparak, oturum açıyorsunuz sonrasında Mynet Hesap Kapatma kategorisine tıklıyorsunuz. Şifreniz tuşlandıktan sonra mynet pro üyeliğiniz kapanacaktır.
  • Mobil uygulama üzerinden mynet üyelik iptali işlemleri diğer işlemlerde yaptığınız gibi kısa bir sürede yapılabiliyor. Mynet hesabım paneline girdikten sonra mynet üyelik iptali seçilerek, işlem sonlandırılır.

Mynet Pro Email Müşteri Hizmetleri

Email ile sorunlar yaşıyorsanız öncelikle mynet müşteri hizmetlerini kısa sürede arayarak hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Mynet güncel iletişim adresleri telefon numarası ve adresi aşağıda verilmiştir.

Mynet iletişim için telefon numarası: 0212 328 15 15
Mynet iletişim için adres bilgileri: Reşitpaşa Mahallesi Katar Cad. Arı Teknokent 2 Sit. No:4/2/601 SARIYER Bina Kodu: 20086966 ISTANBUL
Mynet iletişim için mail adresi: info@mynet.com

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın