Otomatik Ödeme Talimatı Ver Sıfır Faizli Kredi Al

Olur mu olmaz demeyin! Zira otomatik ödeme talimatı verenlere %0 sıfır faizli kredi imkanı yine Denizbank ile mümkün! Sıfır faizli kredi veren bankalar arasında yerini ayırtmayı başaran denizbank, 2021 yılında aktif kampanyaları ile şimdiden merakları üzerine çekmeyi başardı.

Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar

Otomatik ödeme, Denizbank’a vereceğiniz bir ödeme talimatı ile tanımlı faturalarınızın veya ödemelerinizi mevduat hesabınızdan yahut kredili mevduat hesabınızdan son ödeme gününde hesabınızdan otomatik olarak ödenmesidir. Bu büyük bir avantaj ve kolaylık sağlar, unutulup zamanında ödenmeyen faturaların başınıza açabileceği kötü sürprizlerden ve ödeme kuyruklarından kurtulursunuz.

Faturalarınızın birikmeden aylık olarak ödenmesi, aylık bütçe takibinizi de kolaylaştırır. Denizbank otomatik ödeme yönergesi verme, çok rahat. Yapmanız ihtiyaç duyulan şey Denizbank’ta bir hesap sahibi olmak. Otomatik ödeme yönergesi vermek için, ödenmesini istediğiniz bilgilerinizle, Denizbank şubesine gelmeniz, internet şubesi üzerinden başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bunların dışında 444 0 800 telefonu arayarak, telefon bankacılığı üzerinden de otomatik ödeme yönergesi vermeniz mümkün.

%0 Faizli Kredi Verenler

Her ne kadar kredi faiz oranlarına günümüz şartlarına baktığımızda ihtiyaç kredisi için %1.75 in üzerinde olsa da, bazen ara sıra bankalar rekabeti artırmak adına düşük faizli kredi kampanyaları düzenler. Bunlardan biri de Denizbank’ın müşterilerine otomatik ödeme yönergesi ile sağladığı yararlar böyle de sınırlı değil. Denizbank otomatik ödeme talimatı kampanyaları 2019 yılında da Denizbank müşterilerine avantaj sağlıyor. Bu kampanyalardan bir tanesi sıfır faizli bireysel kredi kullanabilme imkânıdır. Bu imkândan faydalanmanın koşulu ise çok basit. Banka kredi faiz oranlarının dalgalı seyrettiği şu dönemde sıfır faizli ve masrafsız bireysel kredi kullanabilme fırsatı fazladan bir kazanç sağlıyor.

Bu krediden ilk kere Denizbank’a otomatik ödeme talimatı veren Kurtaran hesap müşterileri faydalanabilir. Verilen otomatik ödeme talimatının bir yıl süresince iptal edilmemesi ve faturaların Denizbank aracılığı ile ödenmesi gerekmektedir. Son yıllarda bankalar her ne kadar karlarına kar katsalar da, 2018 sonlarına doğru kredi ile bankaya gelenlerin sayısında ciddi bir düşük oldu. Bu nedenle bankalar mevcut faizi geri çekmek isteseler de ekonomik şartların el vermemesi nedeni ile kredi faiz oranlarını yukarıda tutmak zorunda bırakıldı. Ancak 2021 yılına girmekle beraber bankalar mevcut durumlarını korumak adına bir takım kampanyalar yapacaklarını belirtmişlerdir. İşte bunlardan biri de %0 faizli ihtiyaç kredileri olarak karşınıza çıkabilir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın