Papara Hesap Kiralama 2022

Son dönemlerde yeni bir dolandırıcılık türü daha ortaya çıktı. Sosyal medya hesaplarında reklam vererek ya da Telegram ve diğer haberleşme uygulamalarından iletişime  geçerek Papara hesabınızı kiralamak istediklerini belirtiyorlar. Bu şekilde hesabınıza ortalama olarak haftalık 2.000 – 3.000 TL arasında kazanç bıraktıklarının altını çiziyorlar. Güveninizi kazanmak için de bu işlemin sadece kripto para işlemlerinde kullanıldığını ve tamamen yasal olduğunu belirtiyorlar. Peki ama bu işlem yasal mı?

Tabii ki değil! Bu tamamen dolandırıcılık yöntemidir. Papara hesap kiralama işlemi hem yasal değil hem de doğru değildir. Bu işlem bir banka hesabınızı hiç tanımadığınız binlerce kişinin kontrolüne vermekle aynıdır. Bu sebeple bu işlemden elinizden geldiğince uzak durmanız gerekmektedir.

Papara Hesap Kiralama Fiyatları

Genellikle dolandırıcılar bu işleme başlamadan önce, toplam işlem hacmine göre hesapların kiralandığının altını çizerler. Buna göre toplam işlem hacmine bakılarak 1.000 TL – 5.000 TL arasında para kazanmanız mümkün olmaktadır. Yalnız bu dolandırıcılığın sonunda başınıza gelecek olumsuz durumları da unutmayın. Çünkü Papara hesabınız banka hesabınızla aynıdır. Başka bir deyiş ile Papara’dan hesap açtırarak işlem yapılmasına izin verirseniz ve o hesap illegal alanlarda kullanılırsa ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Bunu da özellikle bilmeniz gerekir.

Tekrar çok sık sorulan bir sorunun cevabı ile devam etmek isteriz. Papara hesap kiralama  kesinlikle güvenilir bir yöntem değildir. Bu sebeple dolandırıcılığa kurban gitmemek ve birkaç sene sonra başlayan mahkeme maceralarının ortasında kalmamak için mutlaka iki kere düşünmelisiniz.

Papara Hesap Kiralama Cezası

Doğal olarak Papara kiralamanın ciddi anlamda bir sonucu olacaktır. Doğrudan bir banka hesabınızı başka birinin kullanmasına izin vermenizle alakalı değil, daha çok o hesapla yapılan olumsuz işlemlerden dolayı ceza alırsınız.

Şurası asla unutulmamalıdır ki, bedava peynir sadece fare kapanında bulunur! Bu sebeple, aşağıda not aldığımız türde gelen mesajlara kesinlikle kulak asıp, kimlik bilgilerinizi vermeyin.

  • Haftalık XXXX TL Kazanmak İster misiniz?
  • Evden ek gelir imkanı Papara kiralayarak 2.000 TL Kazanın
  • Papara kiralamak istediğiniz de 5.500 TL kazanın
  • Siz oturun Papara hesabınız para kazansın!

Bu ve bunun gibi mesajlara kesinlikle itibar etmeyin.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın