Papara İade Mail Adresi Güncel

Papara ile ışık hızında para gönderebilirsiniz fakat Papara hesabınızdan kendi banka hesabınızdan para gönderirken dikkat etmeniz gerekenler vardır. Papara para gönderme sorunu yaşamamak için mutlaka Papara’nın para gönderirken dikkat edilmesi gereken kurallarına bakmalısınız. Papara iade mail adresi nedir? Veya Papara dekont maili, Papara para iade mail adresi nedir? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Papara Banka Hesabından Para Gönderme

Papara ile banka hesabınızdan hızlı bir şekilde Papara hesabınıza anında para gönderimi sağlayabiliyorsunuz. Papara ile banka hesabınızdan Papara hesabınıza yapacağınız para gönderme süresi ortalama olarak 3 – 5 dakikadır. Fakat olası güncellemeler veya farklı problemler nedeniyle bu süre 10 – 15 dakikaya kadar uzayabilir. Eğer banka hesabından Paparaya para gönderme işlemlerini sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde yaptıysanız 3 – 5 dakika arasında paranız Papara hesabınızda olacaktır.

Papara Anlaşmalı Olduğu Bankalar

Papara ile anlaşmalı bankalar bulunmaktadır. Bu anlaşmalı bankaları tercih ederek çok daha hızlı bir şekilde banka hesabınızdan göndereceğiniz parayı Papara hesabınızda görebilirsiniz. Veya aynı şekilde Papara hesabınızda bakiye bulunuyorsa bu bakiyeyi hızlı bir şekilde banka hesabınıza aktarmak istiyorsanız Papara anlaşmalı bankaları tercih etmelisiniz. Paparanın anlaşmalı olduğu bankalar aşağıdaki gibidir.

  • QNB Finansbank
  • Garanti BBVA
  • Yapı Kredi Bankası
  • Vakıfbank
  • Akbank
  • Türkiye Finans Katılım Bankası
  • Ziraat Bankası
  • İş Bankası

Papara Para İade Mail Adresi

Banka hesabınızdan Paparaya para gönderirken açıklama kısmına mutlaka Papara hesap numaranızı yazmanız gerekmektedir. Eğer yazmadıysanız Paparanın banka hesabınıza geri parayı iade edebilmesi için Papara ile mail üzerinden iletişime geçmelisiniz. Mail üzerinden kendilerine dekont gönderiyorsunuz ve bu dekont onlara ulaşınca kontrol ediyorlar. Kontrol sonrası da eğer herhangi bir problem bulunmuyorsa yatırdığınız ücreti banka hesabınıza geri aktarıyorlar. Papara iade talebi için aşağıda yazılı mail ile iletişime geçebilirsiniz.

Papara Para İade Mail Adresi: destek@papara.com

Papara Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 340 0 340

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın