Modern technology gives us many things.

Papara Kimlik Doğrulama Hatası Güncel

Papara ile istediğiniz kişiye istediğiniz kadar para gönderebilirsiniz aynı zamanda istediğiniz kişiden istediğiniz kadar para alabilirsiniz. Hesap limitleri ve para gönderme filtreleri olsa da Papara ile dilediğiniz an para alabilir ve gönderebilirsiniz. Fakat Papara’da para alıp gönderebilmek için hesabınızın onaylı olması gerekir. Papara kimlik doğrulama hatası ile karşılaşırsanız Papara’da para alamazsınız ve aynı şekilde birisine para gönderemezsiniz. Peki, Papara kimlik doğrulama hatası nasıl çözülür? Papara kimlik bilgileri doğrulanamadı hatası alıyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Papara Hesap Onaylama Hatası

Papara’da herhangi birisine para göndermek için veya herhangi birisinden para almak için Papara hesabınızın onaylı olması gerekir. Eğer onaysız bir hesap ile işlem yapmaya çalışırsanız para gönderemez veya alamazsınız. Aynı şekilde uygulamadaki avantajlardan yararlanamazsınız. Para hesap onaylama hatası için yapmanız gereken birkaç yöntem söyleyeceğiz fakat yöntemler işe yaramaz ise müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

  • Papara hesap onaylanmıyor veya Papara kimlik doğrulama hatası ile karşı karşıya kaldıysanız yapmanız gerekenler aşağıdaki yazılıdır. Bu yöntemleri deneyerek hızlıca kimliğinizi onaylatabilirsiniz.
  • Kimlik doğrulama ekranında size sorulan ‘’Kimlik tipi’’ sorusuna ‘’Yeni kimlik’’ veya ‘’Eski kimlik’’ demelisiniz. Bu alanı işaretlemediyseniz hesabınız onaylanmayacaktır.
  • Kimlik seri numaranızı mutlaka ama mutlaka doğru yazmalısınız. Kimlik seri numaranızın başında O harfi yazıyordur fakat siz bunu 0 rakamı olarak algılayabilirsiniz. O yüzden dikkatli olunuz.

Papara hesabınızı isterseniz nüfus cüzdanı ile isterseniz yeni ehliyet ile isterseniz yabancı kimlik kartı ile onaylayabilirsiniz. Hangisi sizde bulunuyorsa Papara’nın sizden istediği bilgileri sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde girin.

Papara Hesabım Onaylanmıyor

Halen ‘’Papara hesabım onaylanmıyor’’ Diyorsanız geriye kalan tek çare Papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek onların isteyeceği evrakları kendilerine göndermeniz gerekmektedir. Papara destek ile iletişime geçerseniz hızlıca hesabınızı onaylı duruma getirebilirsiniz.

  • Papara Mail Adresi: destek@papara.com
  • Papara Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 340 0 340
Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku