Modern technology gives us many things.

Paraf Para (PUAN) Kullanılan Siteler 2021

Halk bankası paraf para puan kullanılan siteler 2021 yılında da sizler ile olacak. Paraf puan geçen iş yerleri hakkında güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Paraf puan nerelerde kullanılır, 2021 başlığı altında yeniden belirlendi. Söz konusu halkbank kredi kartı olan paraf kart sayesinde harcadıkça para puan kazanabilirsiniz. Paraf para kullanılan siteler 2021 yılı dahilinde burada.

Paraf Puan Kullanılan Alışveriş Siteleri 2021

Son yıllarda teknolojinin hızlı şekilde gelişmesi birlikte kredi kartlarının da kullanımı hızlı şekilde artmıştır. Kredi kartlarında yaşanan bu hızlı kullanım artışı ile birlikte kartlarımıza farklı özellikler tanımlanmıştır. Kredi kartlarında yer alan bu özellikler pek çoğumuzu cezp etmektedir. Bunlardan en başta gelenlerinden birisi de puan sistemidir. Kartlarımızda yer alan bonuslar ve para puanlar pek çok kişiyi daha fazla harcama yapmaya itmektedir.

  • Paraf puan geçen alışveriş yerleri arasında migros market olarak karşımıza çıkıyor. Ne yazık ki, a101, bim ve şok gibi market zincirlerinde paraf puan geçmemektedir.

Kredi kartlarının kullanım ağının genişlemesi ile beraber paraf kartları da bu aşamada karşımıza çıkmaktadır. Halkbank paraf kredi kartı ile sizler de harcadıkça puan kazanabilir ve bu puanlarınızı kolay ve hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Pek çok banka müşterilerine özel olduklarını hissettirmek adına farklı puanlama sistemi tanımlamıştır. Bu puanlama sisteminin işleyişinden kısaca bahsedecek olursak, kullanıcılar ister internet sitelerinden ister fiziksel pos cihazlarından harcama yapsın puan kazanacaklardır.

Kazanılan puanlar yıl boyunca birikiyor, eğer kullanılmazsa yıl sonunda silineceklerdir. Bu yüzden puanlarınızı ara sıra kontrol etmeli ve biriken puanlarınızı alışveriş yaptığınız sırada kullanmalısınız, böylece puanlarınızı unutma durumunuz ortadan kalkmış olur. Paraf puanın kullanılacağı yerleri sizler için araştırdık, sayfanın devamında paraf kartınızdan daha fazla kazanç sağlamak için neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Halkbank Paraf kartınız ile ister alışveriş yaparken isterseniz de düzenli yaptığınız ödemelerde puan kazanmak mümkün. Bu puanlarınızı harcayacağınız mağazalar ise şu şekildedir;

Paraf Puan Nelerde Kullanılır?

Alışveriş yapmak evinize erzak almak istediğinizde Migros’da paraf puanlarınızla kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Koçtaş, Boyner, Mediamarkt, Tekzen ve bunların dışında Total istasyonlarından akaryakıt alabilir, internet üzerinden N11 den de alışveriş yapabilirsiniz. İşte Paraf kart ile hayatınızı kolaylaştırmak ve harcadıkça kazanmak bu kadar kolay.

Paraf kart sadece bir kredi kartı olmaktan çok daha fazlasını kullanıcılarına sunmaktadır. İndirim yaptıran, puan kazandıran bir kart olan Paraf kart bunların yanı sıra pek çok farklı hizmette de kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor. Farklı zamanlarda sunulan özel kampanyalar ile kullanıcılar artık daha fazla kazanacak, keyifli şekilde harcayarak kazanmanın en güzel yollarından birisi olan paraf kart ile sizler de hayatınızı güzelleştirin.

Bildiğiniz gibi bankalar arası rekabet, son yıllarda giderek artmakta. Bu durum aslında müşterilere yansıdığını belirtelim. Normal bir vatandaşın gerekli kampanya şartlarını sağladığında yıllık 1500 TL ye kadar puan kazandığı belirtiliyor. Buna en yakın örneği, cepteteb kullananlardan duymaktayız hali ile cepteteb kredi kartı kullanan bir vatandaşın cebine fazladan 1500 tl ye kadar bonus puan girdiğini belirtelim.

Parafpara Kullanılan Yerler 2021

Aşağıdaki görsellerde paraf para geçen yerleri sizler için derledik. Bu sayede kazandığınız ve buna karşın biriktirdiğiniz paraf paralarınızı dilediğiniz zaman mağazalara giderek harcayabilirsiniz.

  • Paraf para puan geçen çiçekçiler : Çiçeksepeti ve ödeal sistemleri
  • Paraf para puan geçen internet siteleri: Teknosa, Regal, Vestel, Beko, apple, CARREFOUR HİPER, Arçelik, Bosch, Ödeal. BOSCH, VESTEL, ARÇELİK, SIEMENS, BEKO,İHLAS PAZARLAMA, PROFİLO, INDESIT, ADESE,YUNUS MARKET, ALİ PEHLİVANOĞLU,ÜLKER EDT,ÇETİNKAYA MAĞAZALARI, YUNUS MARKET, GÜRMAR MARKET, HAPPY CENTER, MİGROS , CARREFOUR HİPER, CARREFOUR SÜPER.
  • Paraf puan para geçen akaryakıt firmaları: SHELL , OPET ,PETROL OFİSİ ,BP, TOTAL, LUKOİL, AYTEMİZ
  • Paraf puan a101, şok ve bim marketlerde geçmemektedir.

Sonuç olarak bakıldığında paraf puan kazanılması kolay ancak harcanılması yani bozdurulması zor olan bir puan türüdür. Migros gibi büyük marketlerden paraf puan geçtiğini yukarıda belirtmiştik. Sizlerin de paraf puanı var ise zaman kaybettirmeden en yakın migros şubesine giderek, paraf puan harcama yapabilirsiniz.

Paraf para bildiğiniz gibi halkbank’ın mevcut kredi kartı türü olup, harcama tutarı ve katılan kampanyalara göre ayda yüzlerce lira paraf para kazandıran bir karttır. Paraf mobil aracılığı ile cep telefonuna indirdiğiniz uygulamayı takip ederek, her ay yenilenen paraf kampanyasına katılarak yüzlerce lira değerinde paraf para kazanmak mümkündür.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku