Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu 2020 (HEMEN ONAYLI KREDİ KARTI)

Hemen onaylı kredi kartı düşüncesinde olan bireyler kredi kartı başvurusu aşamasında şekerbank ile tercihlerini yapabilir. Ön onay alındıktan sonra onaylanan kredi kartınız adresinize sadece 5 iş günü içinde geliyor üstelik şekerbank kredi kartı avantajları ile beraber. Kart kullanımının artmasına bağlı olarak sağlanan avantajları görünce ister istemez, insanların çoğu daha avantajlı olan kredi kartlarını tercih etmekte. Bunun bonusu daha fazla, bunun para puanları daha çok gibi söylemler bu tercihleri belirlemektedir.

Şekerbank kredi kartı başvurusu için yapmanız gereken www.sekerbank.com.tr üzerinden kredi kartı bölümüne girerek, online başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucu vermiş olduğunuz cep numaranıza anlık hızlarda gelmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Özellikleri

Kredi kartı kullanımı tüm dünyada büyük hızla ilerlemekte ve buna bağlı olarak harcamalar da artmaktadır. Bunu ön gören bankalar, kredi kartında rekabete bağlı olarak ek özellikler sunar. En basitinden bakarsak; kredi kartı limitlerini yükseltirken, nakit avans çekimlerini taksitlendirme yapabilir hatta nakit avans limitini kart limitinden daha da yüksek yapabiliyor. Hali ile insanlar kredi kartını tercih ederken masrafsız olması, şubesiz banka hizmeti vermesi, ek özelliklerinin insanların ihtiyaçlarını karşılaması tercih edilir.

Yapılan harcamalara göre kullandığınız tutarı taksitlendirme veya öteleme yapabilirsiniz. Üstelik çok düşük faiz oranları dahilinde bu işlemleri yapmak ücretsiz ve kolaydır şekerbank ile. Şekerbank kart başvuruları için

  • Şekerbank Şubeleri
  •  SMS
  • İnternet ve Telefon Bankacılığı
  • 0850 222 78 78 Çağrı Merkezimiz

ile yapmak mümkün.

Şekerbank kredi kartı çeşitlerine bakarsak aşağıdaki listelerde kart türleri bulunduğunu görüyoruz. Bunlar

  • Şeker bonus kart
  • Memleketim bonus
  • Bütçem benim bonus kart
  • Taraftar kart
  • Şeker kart
  • Koop kart bonus

Bu kartlara nasıl başvuracağınız konusunda yukarıdaki aşamalar üzerinden gidilebilir.

Şekerbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Kredi kartı tercihini bu bankadan yana kullanan bireyler, başvuru sonucu öğrenme aşamasında bilgi sahibi olmak isteyebilir. Bu durumda yapılması gerekenlere bakarsak çok kısa sürede başvuru durumuna bakabilir ve konu hakkında net bilgileri öğrenmiş olacaksınız.

Öncelikle 7/24 hizmet sunan şekerbank iletişim numarası olan 0850 222 7878 hattını ücretsizce arayarak, Tc kimlik numaranızı verdikten sonra müşteri hizmetleri kolayca bu konu hakkında bilgi sunar sizlere. Bu durumda sizlerin avantajı zaman süre sıkıntısı olmadan kısaca şube arama derdi olmadan istediğiniz yerden kolayca şekerbank müşteri hizmetlerine ulaşarak, başvuruda bulunduğunuz kredi kartınız için durumu öğrenmiş olacaksınız. Eğer kartınız onaylanmış ve postaya hazır gelmiş ise, müşteri temsilcisi şekerbank olarak ne zaman sizlere ulaşacağını veya kuryenin güzergahı hakkında da bilgiler sunar.

Kredi kartı tercih ederken aslında önemli etkenlerden biri avantajlı kart olmasıdır. Yani alınan kredi kartı sizlere ne kadar fayda sağladığını ilk 3 ay içinde fark etmeniz gerek. Eğer ki, sürekli masraf kesiyor veya taksitli alışverişe imkan sunmuyor ise bu kartını kapattırarak, diğer bankalarda sunulan her hangi bir kredi kartını tercih edebilirsiniz. Burada önemli etkenlerden biri yani avantaj sunan kredi kartlarını kıyasladığımızda cepteteb bonus kredi kartı oldukça ideal durmaktadır. Fatura ödeme talimatlarına bağlı olarak, sunulan bir çok avantajın insanlara çok yarar sağladığını söyleyebiliriz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın