Senin Bankan Müşteri Hizmetleri İletişim

Masrafsız ve şubesiz bankacılığın ülkemizdeki önemli aktörlerinden biri olan senin bankan, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına oldukça geniş bir iletişim ağı kullanmaktadır. Herhangi bir konuda görüş, öneri,şikayet ve sorunlarınızı bu iletişim kanallarını kullanarak kendilerine iletebilir ve kısa zaman içinde geri dönüt alabilirsiniz.

Senin Bankan Müşteri Hizmetleri

Kısacası senin bankan müşteri hizmetleri ile ister facebook ve twitetr, isterseniz telefon ile veya siteleri üzerinde yer alan iletişim formunu kullanarak kendilerine ulaşabilirsiniz. Kuveyt türk senin bankan müşteri hizmetleri oldukça güler yüzlü ve bilgi kişilerden oluşmaktadırlar. Senin bankan müşteri temsilcisi ile görüşerek sorunlarınızı çözmeniz çok kısa bir zaman alacaktır.

Senin Bankan Facebook iletişim Adresi : https://www.facebook.com/SeninBankan/

Senin Bankan Twitter İletişim Adresi : https://twitter.com/seninbankan

Yok ben Senin Bankan müşteri hizmetlerini arama yolunu kullanarak iletişime geçmek istiyorum diyorsanız sizler içinde kolay bir yol var. Senin Bankan müşteri temsilcisi ile telefonda görüşerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Senin Bankan çağrı merkezi iletişim telefon numarası : 0850 251 1 123

Eğer senin bankan internet üzerinden destek almak istiyorsanız, aşağıdaki link aracılığıyla destek merkezindeki iletişim formu üzerinden iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Senin Bankan destek merkezi adresi : https://www.seninbankan.com.tr/iletisim.aspx

Senin Bankan Genel Müdürlük

Her bankanın ülkemizde bir genel müdürlük binası ve açık adresi bulunur. Bunlardan biri de senin bankan olup, hizmet aldığı ana banka kuveyt türk bankası olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle senin bankan iletişim adresi için önceliğiniz kuveyt türk genel müdürlük binası adresi olmalıdır.

Senin bankan yer sağlayıcısı olan kuveyt türk bu nedenle açık adresine bakmamız gerekiyor ki bu adreste aşağıdaki gibi verilmiştir.
Büyükdere Cad. No: 129/1 34394 Esentepe / İSTANBUL

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın