Senin Bankan Para Göndermek İçin İşlem Ücreti Alıyor Mu?

Senin bankan tıpkı, enpara.com veya cepteteb gibi para göndermede havale eft gibi bankacılık işlemlerinden ücret almaz! Öte yandan şubesiz bankacılık hizmeti artması ile beraber artan rekabet dahilinde yeni kampanyaları senin bankan ile görebilirsiniz. Kendilerini dünyanın ilk faizsiz dijital bankası olarak tanımlayan Senin Bankan ile ilgili bildiklerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.  Kafanızda soru işaretleri oluşmaması için elimizden geldiğince açıklayıcı bilgiler vermeye çalışıyoruz.

Senin Bankan EFT/havale ücreti alıyor mu?

Senin Bankan hesabından mobil ve internet şubeleri üzerinden yapacağınız EFT ve havale işlemlerinden ücret almıyor. Kısacası değerli dostlar senin bankan eft ücreti almıyor. Eğer sizde havale ve EFT ücretleri ödemek istemiyorsanız, bu tür işlemlerde ücret almayan bir bankayı tercih edebilirsiniz.

Bankalar eft işlemini genelde ücrete tabi olarak yapmakta. Ancak şubesiz bankalar yani internet bankacılığı üzerinden hizmet veren senin bankan gibi sektör bankaları, hiçbir ücret talep etmez. Zira açacakları şubelere bir ton masraf yaptıkları için, şubesiz olması onların yararına olacaktır. Varsın müşterilerden bu kesintileri almasın sonuçta bu gibi hizmetler onlar adına pozitif etki yaratacaktır.

Senin Bankan para kesme konusunda hiç kesmemekle beraber bir çok bankacılık hizmetini de yanında ücretsiz sunmakta. Kredi kartı başvurularında öğrencilere büyük avantajlar sunan senin bankan, uygun faiz oranları ve vade seçenekleri dahilinde kredi başvurusu da sunmakta.

Senin Bankan Başvuru Yolu

Şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerini yapmak isteyenler senin bankanı tercih edebilir. Ayrıca bankacılık işlemlerinde param gitmesin diyenler, masrafsız bankacılık ile yola çıkan bu şubesiz bankayı yine tercih edebilir. Birikimlerini değerlendirmek isteyenler dolar, euro ve altın gibi yatırım araçları ile alım satım yapmak isteyenler makas aralığı az olan senin bankan ile çalışabilir.

Senin bankanlı olmak isteyenler, https://www.seninbankan.com.tr web sitesi üzerinden kişisel bilgilerini doldurarak başvuruda bulunabilirler. Bunun için her hangi bir ücret verilmez veya istenmez.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın