Senin Bankan ile Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekin!

Ülkemizde bankacılık sektörü her geçen gün büyüyerek yoluna devam ediyor. Özellikle son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız şubesiz bankacılık veya diğer bir ismi masrafsız bankacılık olan yeni yeni uygulamalar sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Ülkemizde şubesiz banka olarak reklamlarda adını sıkça duyduğumuz Senin Bankan, müşteri kitlesini memnun etmek için her geçen gün yeni kampanyalar yapmaya devam ediyorlar.

”Şubesiz bankacılık” ve ”şubesiz banka” kavramları son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz kavramlar arasına girdiğini söyleyebilirim. Özellikle bu kavramlara hakim olmayan dostların kafalarında ”Nedir?, Ne değildir?” gibi soru işaretleri oluşmuş olabilir. Bu yazımızda, kendi sitelerinde yer alan açıklamaya istinaden bunu diyorum ” Dünyanın ilk faizsiz dijital şubesiz bankacılık formu” olarak kendini lanse eden ve bu alanda hizmet veren Kuveyt Türk Bankası’nın çıkardığı Senin Bankan adlı hizmeti ile ilgili dilimiz döndüğünce sizlere anlatmaya çalışacağım.

Senin Bankan Nedir? Nasıl Hesap Açılır?

Kuveyt Türk bankası son yıllarda bireysel hizmet ve müşteri odaklı çalışmaları ile ön plana çıkan ülkemizdeki güzide bankalardan biridir. Banka müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmak adına Senin Bankan adını verdiği masrafsız banka diyebileceğimiz bir hizmeti sundu. Kısacası Senin Bankan, müşterilerin hiç fiziksel bir şubeye gitmeden internet üzerinde başvurup hesap açabildikleri, EFT/havale ücreti ve insanları bıktıracak derecede rahatsız eden hesap işletim ücretleri olmayan bir uygulamadır.

En son yaptıkları kampanya gerçekten de müşterilerini memnun edecek derecede güzel bir kampanya. Bu kampanya ile artık müşteriler ayda üç defaya ücretsiz bir şekilde diğer banka ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde para çekebiliyorlar. Sizde taktir edersiniz ki diğer banka bankamatiklerinden para çekmek normal işlemlere oranla daha pahalı bir işlemdir. Bu kampanyanın belli şartları olmasına rağmen gerçekten de faydalı bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz.

Senin Bankan Ücretsiz Havale EFT Yapma

Kampanya 3 ocak-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Para çekme üst limit 3000 TL olarak belirlenen kampanyada yapacağınız bu üç para çekme işlemi için sizin yerinize banka ödeme yapmaktadır. Eğer sizde bu banka müşterisi iseniz ve bu kampanyadan haberdar değilseniz verdiğimiz tarihler arasında istediğiniz banka ATM’lerinden birinde ücretsiz bir şekilde para çekebilirsiniz.

Mesela Senin Bankan fiziksel bir şube değildir. Aslında şubenin en kralıdır. Hiç şubeye gitme ihtiyacı duymadan, bir banka şubesinde yapmak istediğiniz ve yapabildiğiniz her şeyi uygulama veya internet şubesi üzerinden çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bir müşteri bundan daha ne isteyebilir ki.

Bir önceki yazımızda yine şubesiz bankalardan olan ve ülkemizdeki ilk şubesiz banka olan Enpara ile ilgili bilgiler vermiştik. Enpara nedir? Enpara hakkında kısaca bilgi adlı yazımız ilginizi çekiyorsa başlığa tıklamanız yeterli olacaktır. Umuyorum ki verdiğimiz bilgiler sizlere faydalı olmuştur.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın