Senin Bankan’da Nasıl Hesap Açılır?

Senin bankan kullanmayı düşünenler, şubesiz bankacılık hizmeti sunan Kuveyt Türk aracılığı ile masrafsız bir bankacılığa geçiş yapabilir. Senin bankan’da nasıl hesap açılır sorusuna yanıt verirsek, kısa sürede işlemleri yaparak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Şubesiz bankalar sitesi olarak siz değerli okuyucularımıza şubesiz bankacılık sistemleri ile ilgili bildiklerimizi paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ülkemizde bu alanda hizmet sunan bazı bankalarımız var biz de bu bankalarımızın hizmetleri ile ilgili sizleri bilgilendirmek amacıyla paylaşımlar yapıyoruz. Bundan önceki yazımızda Senin Bankan nedir? Senin Bankan hakkında kısaca bilgi başlığı ile Kuveyt Türk Bankası’nın bir hizmeti olan Senin Bankan hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kafanızda oluşmuş olan senin bankan nasıl hesap açılır? ile ilgili sorulara cevap olacak nitelikte bildiklerimizi sizlerle paylaşacağız.

Senin Bankan’a Nasıl Üye Olurum?

Üyelik işlemleri de adına yakışır bir şekilde kolay olan bankada çok kolay bir şekilde internet üzerinde yer alan sitelerindeki başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra banka sizin için gerekli belgeleri hazırlar ve kurye ile size gönderir. Kurye sizinle iletişime geçer ve uygun olduğunuz herhangi bir zaman ve yerde sizden randevu alır. Randevu saatinizde kurye size gerekli belgeleri ulaştırıp size imzalatır ve siz artık Senin Bankan uygulamasının bir üyesi olursunuz. Bu saatten sonra hesabınıza para alabiliyorsunuz ama internet şubesinin şifresi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçip bir şifre almanız gerekiyor. Bütün bu işlemler de bittikten sonra artık bir bankada yapabildiğiniz her şeyi sizde gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Havale eft gibi bankacılık hizmeti ürünlerinden para alan bankaların sayısının fazla olması, vatandaşların ister istemez masraf almayan banka arayışına sürükler. Bunlardan biri de senin bankan olup ayrıca enpara.com, cepteteb gibi şubesiz bankalar da bulunur.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın