Sevdiğim Bu Duayla Döndü – En Etkili Dualar

Ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve bilgi almak istediği Sevdiğim bu duayla döndü, eski sevgiliyi geri döndürme duası, 12 saatte geri getirme duası ve benzeri konulara bu içeriğimizde yer verdik.

Sevdiğim ile barışmak için dua nedir diye öğrenip küs kalmak istemeyen ya da sevdiği insanlarla barışmak isteyen insanların sıklıkla tertip ettiği bir manevi zırhtır. Özellikle de sevdiği insanla arasında bir anlaşmazlık çıkan kişiler bu duayı düzenli olarak okuyarak sevdiği insanlarla aralarındaki buzları erittiler.

Sevdiğim bu duayla döndü
Sevdiğim bu duayla döndü

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Sevdiğim bu duayla döndü konusunda aşağıda bahsettiğimiz duayı ister sevdiğiniz kişi için isterseniz de anne, baba, kardeş ya da arkadaşlarınız için uygulayabilirsiniz. Duayı, abdest alıp seher vaktinde kıbleye doğru dönerek halis bir niyet ile besmele çekerek ; ‘Allah’ım, senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametimden şüphem yoktur. Bu gücüne sığınarak, aklımdan geçen insanın bana eskisi gibi davranmasını, benimle barışmasını ve yeniden sevmesini istiyorum. Senin kudretinin büyüklüğüne sığınarak, aklımdan geçirdiğim kişi ile kalplerimizin yeniden birbirimize karşı ısınmasını ve aramızdaki buzların tamamen erimesini istiyorum. Şüphem yoktur ki, yüce kudretin ve merhametin sayesinde duam kabul olacaktır. Sen her şeye Kadirsin Amin.” şeklinde okuyabilirsiniz.

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate

Gideni kesin döndüren dua 24 saatte etkisini arayan kişilerin sıklıkla karşısına çıkan zikir ise Ya Habib ve Ya Vedüd zikridir.  Bu zikirleri okumak için günün abdest alıp kıbleye dönüp dua ettikten sonra 33 kere Ya Habib ardından da 33 kere Ya Vedüd diye tekrarlamamız gerekiyor.

12 Saatte Geri Getirme Duası

Barışma ayetleri nedir diye öğrenip kırgınlıkları bitirmek isteyen insanlar kendilerine açılan en büyük dua kapısı olan özellikle Ayet-el Kürsi duasını okuyorlar. Bu dua özellikle geçimi zor insanlara ve birbirini sevmeyen aş ve akrabalar üzerinde oldukça tesirlidir.

Ya Vedud İle Sevdiğini Geri Getirme

Bazen ne yaparsak yapalım karşımızdaki insanı akılla ikna edemeyiz. Yaşadığımız anlaşmazlıklar ne yazık ki bazen kalp kırıklığına yol açabilir. Böyle bir durumla karşılaşan ve bundan huzursuzluk duyan insanlar ya vedud ile sevdiğini geri getirme konusunu araştırıp Yüce Allahtan yardım diliyor. “Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve’hdina sübüle’sselami ve necnina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibe’l fevahişe ma zahare minha ve ma betane.” Bu duayı küs olduğunuz kişi için niyet ederek siz de biiznillah bu anlaşmazlığa bir son verebilirsiniz.

YouTube video
YouTube video

Genel adlı kategorimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın