Sıfır Faizli Otomobil Kredisi Verenler

Araç sahibi olmak isteyenler özellikle 0 km araçlar için bir takım kredi kampanyalarından yararlanarak, hayal ettiği araca sahip olabilirler. Bu nedenle bazı firmalar, sıfır (0) faizli otomobil kredisi sunarak, kampanya sunmakta.

O Faizli Araba Kampanyaları

Otomobil almak son zamanlarda döviz kurunun yükselmesi ile birlikte zor bir hale gelmiş olsa da bankaların sunmuş olduğu özel kampanyalar ve otomobil firmaları tarafından duyurulan özel avantajlar ile yine de cazibesini korumaktadır. Pek çok kişi otomobil alabilmek için firmaların sunduğu bu özel kampanyaları beklemektedir. Özel kampanya ve fiyat avantajları ile sıfır otomobillerine kavuşabilmek için gerek faiz oranlarının uygun olması gerekse otomobil firmalarının uyguladığı indirimleri takip etmektedir. Bizler de bu sayfada sıfır faizli otomobil kredisi veren firmaların neler olduğunu avantajlı fiyat paketlerini kaçırmamanız için sizlerle paylaşmak istedik.

Sıfır araç almak isteyen ya da otomobilini 2. El bir araç ile yenilemek isteyen kişiler faizsiz finansman sağlayan kurumları merak etmektedir. Sıfır faizli otomobil kredisi veren pek çok farklı finans kuruluşu mevcuttur. Otomobilinizin markası ne olursa olsun sizlere sıfır faiz avantajı sunan ve özel kampanyalar ile sizlere ulaşmak istediğiniz araca kolaylaştıran, maddi anlamda kolaylık sağlayan pek çok firma mevcuttur.

Fiat, Peugeout, Ford, Toyota, Volkswagen, Hyundai gibi markalar başta olmak üzere daha pek çok farklı otomobil firması sıfır faizli kredi imkanlarını tüketicilere sunmaktadır. Bizler de bu firmaların müşterilerine sundukları özel fiyat avantajlarından bahsedeceğiz.

Faizsiz Araba Kampanyaları

FİAT marka otomobil alımlarında yaz şenliği devam ediyor. Otomobil alımlarınızda özellikle ticari doblo, fiorino veya pratico gibi modelleri tercih ettiğinizde FİAT size en fazla 30 bin lira olmak üzere kredi imkanı sağlamaktadır. Dolayısıyla bu kampanya ticari araç almak isteyenler için büyük kolaylık anlamına gelmektedir. Bunun yanında 20 ay boyunca vade imkanı sağlanmakta. Taksitli ve sıfır faizli FİAT otomobil alımları yaz döneminde de devam ediyor. FİAT marka otomobil tercih ettiğinizde 30 bin lira kredi aldığınızı varsayalım, 20 ay boyunca 1500 TL geri ödeme yaparak sıfır faizli otomobil kredisi kullanmış oluyorsunuz.

PEUGEOUT Sıfır Faizli Otomobil Kredisi: Otomobil markalarının önde gelen isimlerinden birisi olan Peugeout müşterilerine sunmuş olduğu birbirinden avantajlı imkanlar ile otomobil sahibi yapıyor. 208, 2008, 308, Yeni 301, Partner gibi otomobil modellerinde 30 bin liraya kadar sıfır faizli kredi imkanı müşterileri bekliyor.

FORD Sıfır Faizli Kredi: Piyasada en çok tercih edilen markalardan birisi olan FORD müşterilerine 20 bin liraya kadar sıfır faizli kredi imkanı sunuyor. Faizlerin yüksek olması ve merkez bankasının faiz artırımı gibi kararları ile bu rakamlar değişiklik gösterebilmektedir.  20 ay boyunca geri ödeme vadeli olarak sunulan kredi ile pek çok kişi otomobil sahibi olabiliyor.

TOYOTA Sıfır Faizli Kredi: Toyota’nın Auris, Corolla, Verso, Rav4 gibi pek çok modelinde sıfır faiz avantajları ile hizmet sunulmaktadır. Bunların dışında yeni CH-R gibi Hybrid otomobillerde de uygun faiz oranları ile taksit ve vade imkanı Toyota tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Volkswagen Grubu Sıfır Faizli Kredi İmkanları: Doğuş grubunun bünyesinde hizmet verdiği markalara özel olarak finansman sağladığı bilinmektedir. Audi, Seat, Skoda, Volkswagen gibi pek çok markaya özel olarak sıfır faizli taksit imkanı sunmaktadır. Sıfır faizli kredi imkanından faydalanarak araç sahibi olmak oldukça kolay ve pratik. Aracını seç, taksit imkanlarını belirle ve otomobil firmalarının size sunduğu özel avantajlardan faydalanarak hayalini kurduğun araca hemen sahip ol.

Hyundai Sıfır Faiz Kredi İmkanları : Güney Kore menşeili firma ülkemizde satış konusunda oldukça başarılı. Hyundai markası ülkemizde gerek ticari gerekse bireysel kullanım otomobil alanında oldukça başarılı satış pazarına sahip. Hyundai firması da müşterilerine özel imkanlar sunarak sıfır faiz imkanlarından faydalandırıp, yeni modelleri müşterileri ile buluşturuyor. İster düşük faizli kredi imkanları isterseniz de sıfır faizli fiyat avantajlarından faydalanarak dilediğiniz otomobile kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın