Snapchat Karanlık Mod Yapma – iOS ve Android

Ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve bilgi almak istediği snapchat karanlık mod yapma, snapchat koyu tema andorid, snapchat siyah tema iOS ve benzeri konulara bu içeriğimizde yer verdik.

En çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan Snapchat karanlık mod nasıl yapılıyor sorunuza bu yazımız ile cevap bulabilirsiniz. Akıllı telefonlarda kullanılan bu uygulama için karanlık mod android ve ios işletim sistemlerinde farklılık gösteriyor. Uygulama ile kullanıcıları hazırladıkları fotoğraf ve videoları paylaşabiliyorlar. Uygulamada bulunan filtreler ile çok eğlenceli ve ilgi çekici fotoğraflar çekilmesi mümkün oluyor.

Snapchat karanlık mod
Snapchat karanlık mod

Snapchat Koyu Tema Andorid

Snapchat koyu tema android cihazlarda kullanabilmek için uygulamanın son sürümünü kullanıyor olmanız gerekiyor. Bunu kontrol etmek için Google play bölümüne girerek uygulamayı seçmelisiniz. Güncelle seçeneği aktif ise onu seçerek güncellemeyi yapmanız gerekiyor. Uygulamayı güncelledikten sonra karanlık mod özelliğini aktif yapabilirsiniz.

Telefonunuzdan Snapchat uygulamasına girin. Sol üst bölümünde bulunan ayarlar kısmına tıklayın. Ayarlardan ise görünümü seçmelisiniz. Görünüm bölümünde Her zaman karanlık seçeneğini bulun. Üzerine tıkladığınızda ise artık karanlık modu etkinleştirmiş oluyorsunuz. Snapchat’i artık bu şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Snapchat Siyah Tema iOS

Sanpcahat siyah tema iOS telefonlar için aynı adımların atılması da gerekmektedir. Öncelikle uygulamanın güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Güncel olan uygulamanın ayarlar görünüm bölümünden karanlık ya da gece modu yazan seçeneğini işaretleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında son çıkan telefonların kendi ayarları içinde de gece modu bulunuyor. Telefonun gece modunu açtığınızda Snapchat de otomatik olarak gece moduna geçiyor ve kullanılmaya başlanabiliyor.

Özellikle geceleri Snapchat kullanan kişilerin gözlerini yormamak adına bu modu seçmeleri önerilmektedir. Bu sayede kişinin gözlerini yormadan sosyal medyada daha uzun zaman aktif olabilmeleri mümkün oluyor, iOS cihazlarda otomatik olarak gece modu kullanılabilirken android cihazlarda manuel olarak bu özelliğin seçilmesi gerekebiliyor.

Snapchat Karanlık Mod Yok Mu?

Snapchat karanlık mod yok şeklinde şikayetlerin olduğu görülüyor. Bunun nedeni uygulamanın android cihazlar için geliştirilmiş gece modunun olmamasıdır. Bu sorunu kendi cihazınızı gece modunu aldığınızda çözmeniz mümkün oluyor. Kullanıcılardan gelen bu yönde şikayetlerin artmasının sonucunda android cihazlar için gece modunu yakında eklemesi bekleniyor. Snapchat gece modu nerde arayan kişiler bunun uygulamanın ayarlar bölümünde yer aldığını görebiliyorlar.

YouTube video
YouTube video

Genel adlı kategorimiz ile benzer içeriklere ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Kişi Değerlendirdi!

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın