Snapchat Puan Hilesi (Çalışıyor)

Ziyaretçilerimizin sıklıkla talep ettiği başlıkları bu içeriğimizde yayınladık. Snapchat puan hilesi, Snapchat puan kasma, Snapchat hileleri ve benzeri konulara cevap bulabilirsiniz.

Snapchat puan hilesi birçok kişi tarafından araştırılan sosyal medya konularının başında gelir. Snapchat günümüzde en aktif olarak kullanılan sosyal medya uygulaması olduğundan yüksek puan oldukça önemlidir. Ne kadar çok puana sahip olursanız Snapchat platformunda bir o kadar tanınır ve popüler olursunuz. Snapchat puanı yapılan her işlemin ardından 1’den başlayarak aktif olarak artmaya devam eder. O halde çok daha aktif bir hesaba sahip olmak için Snapchat puan hilesi nasıl yapılır ve Snaphat puan kasma yollarını inceleyelim.

Snapchat puan hilesi
Snapchat puan hilesi

Snapchat Puan Hilesi Nasıl Yapılır?

Snapchat puan hilesi ile hesap puanlarını artırmak isteyenler hile yollarını araştırmaktadır. Snapchat hesabınızda puanınız artırmak için bunun için özel kurulmuş gruplara katılabilirsiniz. Bu gruplara dahil olduğunuz zaman kısa sürede istediğiniz puana sahip olabilirsiniz. Grup katılımcıları burada puan yükseltmenin tüyolarını paylaşmaktadır.

Snapchat puanını yükseltmenin diğer bir yolu ise insanlarla sürekli iletişim halinde olmaktır. Her gün Snapchat üyelerine yolladığınız paylaşımlarla hızlı bir yükselişe geçebilirsiniz. Günlük sayıyı aşmadan bu işlemi düzenli olarak yapabilirsiniz.

Snapchat Puan Kasma Yolları

Snapchat hesabınızda ne kadar puan olduğunu öğrendikten sonra Snapchat puan kasma yolları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Snapchat puanınıza bakmak için şu adımları takip etmek gerekir:

  1. Snapchat uygulamasını açın.
  2. Profil resminize tıklayın.
  3. Adınızın altında yer alan dikdörtgen kutu içerisine bakın.

Buradaki rakam kişinin Snapchat puanının kaç olduğunu gösterir. Önceden bunun bilirseniz puan için planlamanızı doğru yapabilirsiniz. Snapchat puan kasma için yapmanız gereken ise kullanıcılarla iletişim halinde olmak ve görüntü paylaşmaktır. Bunları yaparak puan yükseltilebilir ancak çok fazla kullanıcı olduğundan daha dikkat çekici paylaşımlar yapmakta fayda vardır.

Snapchat Skor Hilesi

Snapchat puan hilesi sistemdeki aktiflik durumunuza yön verir. Eğer birçok kişi tarafından bilinir bir hesaba sahip olmak istiyorsanız yüksek puana sahip olmasınız. Etkileşim oranınızın hızlı bir şekilde artıyorsa bu durum sizin paylaşımlarınızın işe yaradığını gösterir. Daha önceden skor hilesi çalışmalarını doğru yapmışsınız demektir. Ancak düşüyorsa insanları etkilemek ve puanınızı yükseltmek için biraz daha iyi paylaşımlar yapmalısınız.

Snapchat platformunda Snapchat puan hilesi dışında başka Snapchat hileleri de mevcuttur. Bunların arasında mesajı açmadan okuma yer alır. Eğer görüldü bilgisi olmadan mesaj okumak istiyorsanız şunları yapabilirsiniz:

  • Snapchat uygulamasını açın.
  • Mesajın üzerine gelin.
  • Arkadaşınızın adına tıkladıktan sonra yavaşça parmağınızı sağ üste kaydırın.
  • Mesajı böylece okuyabilirsiniz.
  • Parmağınızı sola kaydırdığınızda okundu bilgisi görülmeyecektir.
YouTube video
YouTube video

Genel kategorimiz ile benzer içerikleri bulabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın