Spotify Blend Nasıl Yapılır 2022

Spotify müzik dinleme alışkanlıklarımızı toptan değiştirmeye devam ediyor. Son dönemlerde yaptığı yeniliklerle pek çok farklı seçeneği de bir araya getirdi. Aynı ruh dünyası ve müzik zevklerine sahip kişilerin daha kolay bir şekilde müzik dinlemesine olanak sağlayan Spotify Blend’de kullanıcıları tarafından çok yüksek olumlu oy ve geri dönüşe sahip bir seçenektir. Peki ama Spotify Blend nedir? ve nasıl yapılır sorusunun cevaplarına kısaca yer verelim.

Spotify Blend Nedir?

Sizin ve/veya çalma listenize ekleyeceğiniz kişilerin müzik zevkine göre ortak bir çalma listesi oluşturulması işlemine Blend adı verilmektedir. Herkesin etkinliklerine göre düzenli olarak güncellemesi yapılabilir. Bu şekilde yeni şarkılar keşfetmek için zaman harcamaz arkadaşlarınızın listesine de dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda Blend’e katılan herkesin çalma listesini genişletmek ve arkadaşlarını dahil etmek gibi seçenekleri de yer alır. Bunun 10 kişi ile sınırlı olduğunu da belirtmiş olalım.

Spotify Blend Nasıl Yapılır?

Öncelikle ARA bölümüne Blend yazın ve ilk sonucu ziyaret edin. Sonrasında karşınıza çıkan Blend Oluştur seçeneğine tıklayın ve davet et bölümü ile ilerleyin. Bu sayede arkadaşlarınızı davet etmiş olursunuz.

Blend’e ulaşmak için senin için hazırlandı bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda Kitaplığın bölümü altında yer alan çalma listeleri kısmını da ziyaret edebilirsiniz. Blend hikayenizi paylaşmak için Blend’e girin ve üç noktayı tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda Blend hikayesini gör seçeneğini tıklayın ve bu hikayede paylaş seçeneğine dokunun.

 

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın