Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası (Etkili Dualar)

Ziyaretçilerimizin sıklıkla talep ettiği sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası, beni görmeden duramasın duası başlıklarına bu yazımızda yer verdik.

Günümüzde insanların arasında oluşan aşklar çeşitli sorunlar ile dağılabilir. Artık eskisi gibi olamayacağına inanabilirsiniz, fakat bu sırada insanların çözüm yolu olarak gördüğü bir yol vardır. Özellikle kadınlar tarafından karşı tarafın kendisine bağlanması istediği görülmektedir, sevdiğim erkek bensiz yapamasın ve sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası bu sırada etkili olacaktır.

Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası
Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası

Beni Görmeden Duramasın Duası

Beni görmeden duramasın duası sevilen kişi sevdiğini sürekli düşünmesi için veya sürekli beni özlesin bensiz yapamasın gibi durumlar için okunan dualardır. Sevdiğiniz kişinin sizi sürekli aramasını istemeniz ona karşı olan sevginiz de gösterir. Zira sevdiğin insanı kendine bağlamak için veya hiç ayrılmamak için okunan dualar Allaha inancınızı gösterir.

Sevdiğiniz tarafından özlendiğinizi hissettiğiniz o an aşkın ne demek olduğunu anladığınızı ifade eder. Sevdiğin için beni görmeden duramasın duası bu sırada devreye girer. Her gün yatmadan önce beraber olduğunuz fotoğrafa 33 kere bakarak aşağıdaki duaları okumalısınız.

  • Ya ‘iilahi tajealuni ‘ufakir bihi. ‘iidha kan dhalik jydan , dhakarani bihi.
  • Ya ‘iilahi ‘ana ‘aqbal wa’uwmin biwujudika. ‘ant tajeal fi qalbi khyran li , famnahni ‘iiaahu.

Türkçe anlamları ise şu şekildedir;

Allahım, senin varlığını kabul eder ve inanırım. Sen benim kalbimdekini benim için hayırlı kıl, onu bana nasip et.

Yukarıdaki dualar her gece yatmadan önce okumalısınız ve okumadan önce abdestli olduğunuza dikkat etmelisiniz. Bu dualar ile birlikte 3 kez Fatiha Suresi ve 1 kez İhlas Suresi okuduktan sonra ardından bu duaları okumanız önerilir.

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası özellikle sevdiğiniz kişinin sizi sürekli aramasını ve deliler gibi bağlanmasını istemeniz içindir. Sevgililik döneminde veya evlilik döneminde sevdiğinizin kendinizden başkasına bağlanmamasını istediğinizde veya sadece beni sevip benimle ilgilensin diyorsanız eğer Allaha ettiğiniz duaları kalbinizden gelerek ve kendinizi hazır hissettiğinizden emin olduktan sonra okunmalıdır. Aşağıda yer alan duayı okumadan önce mutlaka gusül abdesti almanız gerekmektedir.

  • İnnellezıne amenu ve amilus salihati yehdıhim rabbühüm bi ımanihim tecrı min tahtihimül enharufı cennatin neıym.
  • Da’vahüm gıha sübhanekellahümme ve tehıyyetühüm fıha selam ve ahıru da’vahüm enil hamdü lillahi rabbil alemın.

Türkçe anlamları ise şu şekildedir;

  • (Fakat) iman edip salih ameller işleyenlere gelince, Rableri onları imanları sebebiyle, hidayete erdirir. Nimetlerle dolu cennetlerde altlarından ırmaklar akar.
  • Seni eksikliklerden uzak tutarız Allah’ım. Hamd alemleri Rabbi Allah’a mahsustur.

Sevdiğinin Seni Düşünmekten Uyumaması İçin Dua

Sevdiğiniz kişiyi eğer gerçekten seviyorsanız kendinizden başkasını düşünmemesini isteyebilirsiniz. Kalbiniz ondan başka birisi için atmıyorsa ve sevdiğinizin de aynı şekilde sizi deli gibi özlemesini hatta seni düşünmekten uyumamasını istiyorsanız aşağıda sıraladığımız duaları okumanız gerekmektedir. Fakat belirmek isteriz ki; Bir o kadar etkili olsa da doğru kullanılmadığında tehlikeye yol açabilir.

Ya Kadim, Ya Daim, Ya Kadim, Ya Daim, Ya Karrar, Ya Ehad, Ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad.

Türkçe anlamı ise şu şekildedir;

Ey eskiden olan, ey hep olan, ey tek olan, ey Muhammed (S.A.V) de ki; Allah birdir. Doğurmamıştır ve doğrulmamıştır. Ondan başka ilah yoktur, Muhammed’e ve onun ashabına Allah’ın selamı olsun.

Genel adlı kategorimiz ile birbirinden yararlı içeriklere ulaşabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın