Modern technology gives us many things.

TEB Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlanma 2020

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma 2020 yılında da sizler ile.

TEB diğer adı ile cepteteb müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak ve müşteri temsilcisine sorularını yöneltmek isteyenler, 2020 yılında da hangi tuşlar aracılığı ile bunu yapacaklarını öğrenmek isteyebilir. Söz konusu cepteteb müşteri hizmetleri sizlere anlık çözümler sunan ender bankalar arasında.

Teb Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TEB alt yapısı olarak hizmet veren cepteteb, 2020 kredi faiz oranları ile en uygun banka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte. Üstelik kredi kartı kampanyaları ile tanışmak isteyenler, düşük faiz oranı dahilinde ihtiyaç, taşıt veya konut kredisi alabilir. Ülkemizdeki şubesiz bankalardan biri de Türkiye Ekonomi Bankası’nın bir ürünü olan CEPTETEB uygulamasıdır. Oldukça kaliteli ve güzel bir hizmet sunan CEPTETEB ilgili kafanızda oluşmuş olan sorulara cevap vermeye çalışacağız.

TEB müşteri hizmeti telefon numarası 0850 200 0 666

Her türlü bankacılık işlemlerini istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve hiç şubeye gitmeden yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Uygulamanın bu başlığını ilgilendiren oldukça zengin alt başlıkları olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi bunlara kısa kısa değinmeye çalışalım. Her şeyden önce CEPTETEB uygulamasında düşük faiz oranları mevcuttur. Çünkü böyle banka ve uygulamaların şubesi olmadığından dolayı şube masrafları da yok demektir. Bu da tüketici lehine yansıyan bir artı bir puan demek oluyor.

Destek merkezleri oldukça güler yüzlü ve seni anlayan bir anlayışa sahiptirler. Her zaman destek alabileceğiniz bir destek merkezine sahiptirler. Uygulamanın bir diğer güzel tarafı ise tek kart ile birçok avantajı sağlıyor olabilmeleridir. Dijital bankacılık adından da anlaşılacağı gibi uygulama ile cep telefonunuzu bir cüzdan gibi kullanabilirsiniz.  Uygulamanın bir diğer güzel tarafı ise hızlı geçiş özelliğine sahip olmasıdır. Hızlı geçiş özelliği sayesinde Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen hava limanında hızlı geçiş noktalarından sıra beklemeden kolayca geçebilirsiniz. Dijital üyelik ile birçok uygulama storlarında %50 indirim kazanabiliyorsunuz.

Cepteteb Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bütün bu özellikleri bünyesinde barındıran CEPTETEB elbette insanlar tarafından tercih edilecektir. Çünkü insanlara faydalı işler yapan fayda da görecektir. Vadeli hesap düşüneneler, avantajlı faiz oranları ile döviz veya liralarını vadeliye bırakarak, yüksek kar elde edebilir. Ayrıca dilediğiniz zaman vadeli hesaplardan para çekerek, vadenin bozulmamasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki ekrandan güncel faiz oranlarına bakabilirsiniz. Parasını dövizde tutup, bankadan faizini almak isteyenler için ise vadeli döviz hesabı açtırmak mümkün. Yine aynı şekilde cepteteb kredi faiz oranları ile de gönülleri fetih etmektedir. Düşük faiz oranları dahilinde masrafsız ihtiyaç kredileri anlık olarak cepteteb vadesiz hesabına yansır.

  • Öncelikle Teb müşteri hizmetleri numarası olan “0850 200 0 666” numarasını aramanız gerekiyor. Bildiğiniz gibi 0850 hatları şuan için ücretsiz diye biliyoruz.
  • Daha sonrasında “3” tuşuna bastıktan sonra hızlıca diğer işleme geçelim.
  • Sonrasında ise sırayla “1” tuşuna bastıktan sonra sesli yanıt sistemi size müşteri temsilcisine bağlanmak için 1’i tuşlayın dedikten sonra “1” tuşuna basmanız gerekiyor.
  • Daha sonrasında direk olarak eğer çağrı merkezinde sıra yoksa müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.
Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku