TEB Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlanma 2022

Cepteteb diğer adı ile teb müşteri hizmetleri doğrudan bağlanma ve müşteri temsilcisine sorularını yöneltmek isteyenler, 2022 yılında da hangi tuşlar aracılığı ile bunu yapacaklarını öğrenmek isteyebilir. Bireyler teb müşteri hizmetleri telefon ile bağlanma aşamasında beklemeden konuş isteyenler sesli yanıt sistemine giriş yapabilir. Söz konusu cepteteb müşteri hizmetleri sizlere anlık çözümler sunan ender bankalar arasında. Teb müşteri numarası öğrenme talebi ile gelenler kısa sürede temsilciye bağlanarak, sorunlarını dile getirebilir.

Teb Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlanma

TEB alt yapısı olarak hizmet veren cepteteb, 2022 kredi faiz oranları ile en uygun banka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte. Üstelik kredi kartı kampanyaları ile tanışmak isteyenler, düşük faiz oranı dahilinde ihtiyaç, taşıt veya konut kredisi alabilir. Ülkemizdeki şubesiz bankalardan biri de Türkiye Ekonomi Bankası’nın bir ürünü olan CEPTETEB uygulamasıdır. Oldukça kaliteli ve güzel bir hizmet sunan CEPTETEB ilgili kafanızda oluşmuş olan sorulara cevap vermeye çalışacağız.

TEB müşteri hizmeti telefon numarası 0850 200 0 666

Her türlü bankacılık işlemlerini istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve hiç şubeye gitmeden yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Uygulamanın bu başlığını ilgilendiren oldukça zengin alt başlıkları olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi bunlara kısa kısa değinmeye çalışalım. Her şeyden önce CEPTETEB uygulamasında düşük faiz oranları mevcuttur. Çünkü böyle banka ve uygulamaların şubesi olmadığından dolayı şube masrafları da yok demektir. Bu da tüketici lehine yansıyan bir artı bir puan demek oluyor.

Destek merkezleri oldukça güler yüzlü ve seni anlayan bir anlayışa sahiptirler. Her zaman destek alabileceğiniz bir destek merkezine sahiptirler. Uygulamanın bir diğer güzel tarafı ise tek kart ile birçok avantajı sağlıyor olabilmeleridir. Dijital bankacılık adından da anlaşılacağı gibi uygulama ile cep telefonunuzu bir cüzdan gibi kullanabilirsiniz.  Uygulamanın bir diğer güzel tarafı ise hızlı geçiş özelliğine sahip olmasıdır. Hızlı geçiş özelliği sayesinde Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen hava limanında hızlı geçiş noktalarından sıra beklemeden kolayca geçebilirsiniz. Dijital üyelik ile birçok uygulama storlarında %50 indirim kazanabiliyorsunuz.

Cepteteb Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bütün bu özellikleri bünyesinde barındıran CEPTETEB elbette insanlar tarafından tercih edilecektir. Çünkü insanlara faydalı işler yapan fayda da görecektir. Vadeli hesap düşüneneler, avantajlı faiz oranları ile döviz veya liralarını vadeliye bırakarak, yüksek kar elde edebilir. Ayrıca dilediğiniz zaman vadeli hesaplardan para çekerek, vadenin bozulmamasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki ekrandan güncel faiz oranlarına bakabilirsiniz. Parasını dövizde tutup, bankadan faizini almak isteyenler için ise vadeli döviz hesabı açtırmak mümkün. Yine aynı şekilde cepteteb kredi faiz oranları ile de gönülleri fetih etmektedir. Düşük faiz oranları dahilinde masrafsız ihtiyaç kredileri anlık olarak cepteteb vadesiz hesabına yansır.

  • Öncelikle Teb müşteri hizmetleri numarası olan “0850 200 0 666” numarasını aramanız gerekiyor. Bildiğiniz gibi 0850 hatları şuan için ücretsiz diye biliyoruz.
  • Daha sonrasında “3” tuşuna bastıktan sonra hızlıca diğer işleme geçelim.
  • Sonrasında ise sırayla “1” tuşuna bastıktan sonra sesli yanıt sistemi size müşteri temsilcisine bağlanmak için 1’i tuşlayın dedikten sonra “1” tuşuna basmanız gerekiyor.
  • Daha sonrasında direk olarak eğer çağrı merkezinde sıra yoksa müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Teb Müşteri Hizmetleri Kaça Kadar Açık?

Bildiğiniz gibi müşteri hizmetleri diğer adı ile temsilcileri ile görüşmek bazen uzun süreli olarak karşınıza çıkabiliyor. Bu süreyi en aza indirmek için sesli yanıt yani sesinizi kayıt edip, doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Teb müşteri hizmetleri kaça kadar açık veya online olarak saat kaça kadar aktif diye soru yöneltebilirsiniz. Banka müşteri hizmetlerine 7/24 bağlanmak mümkündür. Vardiyeli olarak çalışan teb personelleri ile sizlere daha fazla önem verildiğinin altını çizerek, belirtelim.

Haftanın 7 günü 7/24 çalışan teb müşteri hizmetleri sayesinde anlık sorunlarda müdahale etmek mümkün. Öte yandan gecenin veya sabahın kaçı olursa olsun sadece yapmanız gereken teb müşteri hizmetleri numarası olan 0850 200 06 66 hattını aramanız.

Teb müşteri hizmetleri online olarak haftanın tüm gün ve saatlerinde aktif olarak çalışıyor. Bu nedenle müşterilerinden gelen soru ve sorunlarda anlık müdahale ekibini bulundurarak, kısa sürede sorunlara kalıcı çözümler getirmesi ile biliniyor. Teb müşteri memnıniyeti açısından bu gibi konulara gereğinden fazla ağırlık vermekle beraber önce müşteri düşüncesinde olduğunu söyleyebiliriz. Teb sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenler bilgi alabilir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın