Modern technology gives us many things.

Teb Sms Kredi Başvurusu (EN HIZLI ONAYLATMA YÖNTEMİ)

TEB veya CEPTETEB üzerinden sms ile nasıl kredi başvurusu yapabileceğinizi gösteren bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

TEB sms kredi başvurusunun nasıl yapılır sorusuna çözüm getirerek, tek bir mesaj ile anında cepteteb vadesiz hesabınıza başvuru yaptığınız kredi tutarının aktarılmasını öğrenebilirsiniz. Bu sayede banka şubelerine gitmeden kolaylıkla mesaj ile tüketici veya ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak mümkün!

Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenlerin amaçlarından biri en hızlı onaylatma yöntemini de öğrenmiş olacaklar bu sayede. Teb mesaj ile kredi başvuru kodunu alarak ihtiyaç (tüketici) kredisi dahil bir çok bankacılık hizmetlerinden kolayca yararlanmak mümkün! Türkiye ekonomi bankası kredi faiz oranları 2020 yılı dahilinde hızla düşmeye devam ediyor. Geri çekilen kredi faiz oranı sayesinde dilerseniz tüketici kredisi dilerseniz de konut veya taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir ve gereken para miktarını hesabınıza çekebilirsiniz.

TEB 4466 Sms İle Kredi Başvurusu

Mobil iletişim çağına hızla giren ülkemiz de hemen her bireyin elinde mobil cihazlar bulunmakta. Eskiden internet denilince akla; cafeler geliyor ve insanlar tüm işlemlerini buralara giderek yapmakta idi. Ancak sonraki yıllarda artan mobil veri ve hızlı 3G sonrasında 4G bandına girmekle beraber insanların tamamı internet işlemlerini mobil cihazlardan girerek yapmakta.

Bankacılık hizmetlerinden biri olan kredi konusu ile paraya ihtiyacı olan her bireyin ilgi çekmesini sağlar. Düşük faizli ve vade süresi bol olan her kredi başvuruları artarken, acil nakit durumunda kalanlar ise faiz oranlarına bakmadan hemen kredi başvurusu yaparak, nakit ihtiyaçlarını gidermek istemekte.

Teb kredi hizmeti olarak bir çok kanaldan kredi başvurularını almakta. Bunlara baktığımızda başta şubeler olmakla beraber, telefon bankacılığı, internet bankacılığı hizmeti ve sms ile kredi başvurusu olarak geçmekte.

Teb Mesaj İle Kredi Başvurusu

Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenler, cep telefonlarında bulunan mesaj bölümüne TC kimlik numarasını yazarak, 4466 numarasına mesaj çekmeleri gerekmektedir. Çekilen mesaj anlık hızlarda, sizlerin kredi notuna bakılarak karar verildiğini belirtelim. TEB şartsız evraksız ve gelir belgesiz olarak 15000 liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurularına onay vermektedir. Ancak bir üst limitler için sizlerden gelir belgesi talep edebilir.

Maaşlı iseniz veya SGK, bağkurlu iseniz başvuru aşamasında ön onaysız kredi alabilirler. Genel olarak yüksek limitli kredi tutarları için başvuru aşamasında tüm bankaların şahıslardan talep ettiği bir takım evraklar (belgeler) olmakta. Bunların neler olduklarına bakarsak;

  • Kimlik belgesi
  • Gelir belgesi
  • Maaşlı çalışanlar için bordro veya maaş yazısı
  • Serbest meslek çalışanları veya şirket sahipleri için vergi levhası, ticaret sicil gazetesi

Teb bankası diğer bankalara göre daha fazla kredi tutarı onayı verebiliyor. Yani bir banka size 15000 liraya kadar kredi verebilirken, TEB olarak 30000 liraya kadar da kredi kullanabilirsiniz. Her bankada olduğu gibi teb bankasında da bir takım kredi alma şartlarına sahip olmanız gerekmektedir. En az 18 yaş üstü olmakla beraber bağkurlu veya sgk’lı olan her bireyin kredi başvurusu kabul edilebilir.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku