Teknoloji Dükkan İsimleri (DÜKKANIM İÇİN İSİM ÖNERİSİ)

Teknoloji iş yeri açmayı düşünenler acaba dükkanıma ne isim bırakabilirim sorusuna yanıt arayabilir. Zira teknoloji dükkan isimleri hem uygun olması hem de dikkat çekici bir fark yaratması gerekiyor. Aynı zamanda bulduğunuz bu dükkan ismi, bir marka bilinci de oluşturmanız konusuna vesile olacaktır.

Teknoloji Dükkan İsim Önerileri

Kelime bazında bir çok harfler ile kelime öbekleri dahilinde marka oluşturulabilir. Tekno-loji varyasyonu için teknodan sonra gelebilecek kelimeler sizler için önemlidir. Örnek vermek gerekiyorsa ;

Teknoshop güzel bir fikirdir diyebiliriz. Burada teknolojik ürünlerin satışı veya bakımı yapılabilir. Söz konusu iş yerinde uydu tamiri, çanak kurulumu, cihaz satışları, PC laptop notebook gibi ürün ve hizmetleri devreye girebilir. Görsellik açısından yanıp sönen ışık tabelaları ile muhteşem bir ambiyans oryaya çıkacaktır. Teknolojik ürün satışlarında mekanın boyutu da önemlidir. Bu nedenle satın alınan veya kiralanan dükkan metre karesi küçük olmamasına dikkat ediniz.

Teknoseyir kelimesi de bizlere olumlu gelen markalardan bir tanesidir. Seyir defteri misali andıran bu marka ismi ile kolayca teknoloji dükkanına isim bırakabilirsin. Burada da bir çok kalem de satış yapılabilir. Akıllara gelen tablet tamiri ve satışı, pc format atma, pc driver satışı, pc ekipmanlar, teknolojik ürün alım ve satımı yapılabilir.

Tekno kelimesi ile özdeşleşen aşağıdaki kelime öbekleri de sizler için verilmiştir. Sizinde aklınıza gelen bir marka ismi olursa bizlere yorum alanından ulaşabilirsiniz. Kelimeler ise bu şekilde;

teknodark, teknomekan, teknomen, teknotekno, teknofırın, teknopersonel, tekno24, etekno, teknofuar, tekno + il adları olabilir, tekno + ilçe adları, teknoboz, teknofunny, teknocom, teknonet, teknocell, örnekler çoğaltılabilir.

Teknoloki Dükkanında Neler Satabilirim?

Öncelikle olmazsa olmaz ürünlerin başında fatura ödeme ve kontör paket yüklenmesi olmalıdır. Sonrasında tablet önemli etkenlerden bir tanesidir. Özellikle tablet tamiri kar marjı açısından oldukça iyidir. Bildiğiniz gibi tablet denilince akıllara çocuklar gelmektedir. Bu nedenle çocuğun elinde olan tabletler bir süre sonrasında ekranlarında çatlama geliyor ya bozuluyor ya da ekranları kırık oluyor. Her tamirde ortalama 50/85 TL arasında bir kar marjı ortaya çıkar.

Pc dükkanı olarak bilgisayar malzemeleri ideal sayılır, pc bakım ve onarım format atma işlemlerinde ideal para bulunur. Son olarak uydu sistemleri diyebilirim zira uydu ayarlamalarda her yıl her ev neredeyse tamamında uydu sistemleri bozuluyor uygun fiyat verdiğinizde tamir olarak gidip uydu kurulumu yaparak para kazanabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın