Telefon Faturası Üzerine Nasıl Kredi Alabilirim 2021

Türk telekom, vodafone veya Turkcell hatta başka bir hat kullananlar, telefon faturası üzerine nasıl kredi alabileceğini merak edebilir. 2021 yılı hat üzerine kredi çekmek isteyenler ne yapacakları konusunda bilgi sahibi olmak istiyorlar ise aşağıdaki bilgileri dikkatlice okumalıdır.

Cep Telefon Kredisi Veren Bankalar 2021

Sürekli gelişen teknolojiyle ayak uydurmak isteyen kişiler sürekli telefonunu yenilemek ve yeni akıllı telefonlar satın almaktadır. Gelişen teknoloji , artan nüfus ve talep karşısında ve piyasadaki artan rekabet ortamıyla birlikte üretici firmalar sürekli yeni akıllı modeller çıkararak, daha fazla satış hedeflemektedir. Her yeni modelde akıllı telefonların özellikleri artırılması ve artan tüketim çılgınlığı ile birlikte ülkemizde her gün binlerce yeni telefon satışı yapılmaktadır. Cep telefonları satışları geçmiş yıllarda kredi kartı ile yapılmaktaydı. Fakat Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu (BDDK) son yaptığı düzenleme ile kredi kartı üzerinden cep telefonları ile ilgili olarak taksitle satışına yasak getirmiştir Cep telefon kredisi veren bankalar 2021 ve faiz oranları nasıl olacak soruların yanıtını detaylarda inceleyebilirsiniz.

Cep Telefonu Kredisi 2021

Ülkemizin ekonomik durumu ve kişilerin aylık gelirlerini göz önünde bulundursak kişilerim nakit sıkıntısı içerinde olduğu görülmektedir. Cep telefonu fiyatlarının da çok yüksek olmasından dolayı kişiler nakit ödeyerek telefon alamamaktadır. Durumun böle olması üzerine bankalar telefon satıcısı firmalar ile anlaşarak, kredi kartına taksitli cep telefonu satışı yapmaya başlamışlardır. Cep telefonu kredisi veren bankalar her geçen gün artmaktadır. Piyasadaki artan rekabetten dolayı bankalar müşterilerine çeşitli fırsatlar altında telefon kredisi vermektedir. Cep telefonu kredisi başvurusunda bulunan insanlar kredi çekerken dikkat etmesi gereken bir husus vardır. Telefon kredisini ne kadar uzun vade ile çekerse o kadar çok faiz, ne kadar kısa vade ile çekerse o kadar az faiz ödemek zorunda kalacağını göz önünde bulundurmalıdır. 2021 telefon kredisi veren bankalar aşağıda sıralanmaktadır.

Telefon Kredisi Veren Bankalar

  • Odeobank, Vatan bilgisayar telefon kredisi
  • ING Bank, Tekno kredi
  • Denizbank MediaMarket Telefon Kredisi
  • Garanti Bankası
  • İş Bankası

Yukarıda belirtiğimiz bankalar gerekli şartları sağlayan müşterilerine telefon kredisi verebiliyor. Cep telefonu kredisi aslında ihtiyaç kredisi altında müşterilere sunuluyor. Akıllı telefonlarda da günlük hayatta bir ihtiyaç olmasından dolayı, bankalar bu kredi hizmetini ihtiyaç kredisi adı altında vermektedir.

Odeabank Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Ülkemizin en önde gelen teknoloji marketi olan Vatan bilgisayar Odeabank ile anlaşması bulunmaktadır. Akıllı telefonlar, beyaz eşya ve bir çok teknolojik ürün yelpazesi ile müşterine hizmet etmektedir. Odeabank ile Vatan Bilgisayar’da satılmakta olan her çeşit akıllı telefon hayalinize kolayca sahip olabilirsiniz. Telefon kredisi başvurularınızı bankaya gitmeden vatan bilgisayar mağazasında başvurunuzu yapabilirsiniz. SMS ile yapılan başvurunuzda telefonlarınızın mesaj bölümüne T.C kimlik numaranızı yazın ve 8444′ e mesaj gönderiniz. Kredi başvurunuz bir kaç dakika içerisine olumlu yada olumsuz olarak sizlere iletilecektir.

ING Bank Tekno Kredisi

Teknosa ile anlaşma yapan ING Bank gerçekleştirdiği anlaşma sonucunda taksitle yani cep telefonu kredisiyle telefon alabilirsiniz. Tekno kredi ile anlaşma yapan ING bank cep telefonu kredisinde 500 ile 15.000 TL arasında müşterisine kredi sağlayabilmektedir. Cep telefon kredileri , ING Bank tarafından karşılamakta ve herhangi bir komisyon ücreti de alınmamaktadır. Almak istediğiniz akıllı telefonlara göre limit belirlenmektedir . Bu krediye Teknosa mağazalarında sms yoluyla ile TC kimlik numaranızı yazıktan sonra teknosa dan almış olduğunuz ürünün koduyla 229’a mesaj atınız. Bankaya iletilen başvurunuz 5 dakika içerisinde olumla yada olumsuz olarak tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca tekno kredi 9/36 ay arasında vade imkanı sunmaktadır.

Denizbank Media Markt Telefon Kredisi

Ülkemizin önde gelen teknoloji marketlerinden biri olan Media Markt Denizbank ile anlaşarak tüketicilere telefon kredisi imkanı ile telefon satışı yapmaktadır. Denizbank ile anlaşan Media Markt cep telefonları dışında birçok teknolojik ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir. Media Markt mağazalarında beğendiğiniz ürünü müşteri temsilcileri aracılığıyla kredi başvurusu yaparak alabilirsiniz. Media Markt telefon kredisi 36 aya kadar vade yapılmaktadır. Bunun dışında İnternet üzerinden Media Markt sitesine girerek TCK numaranızı ve telefon numaranızı girdikten sonra başvuru yapabilirsiniz. Bankalara iletilen başvurularınızın olumlu yada olumsuz olarak sizlere geri dönüşü sağlanacaktır.

Garanti Bankası Telefon Kredisi

Ülkemizin önde gelen en büyük en çok müşteriye sahip bankaların başından Garanti bankası gelmektedir. Garanti bankası müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok kredi imkanı sunmaktadır. Bunlar dan biri de garanti bankası telefon kredisidir. Garanti bankasından telefon kredisi almak için en yakın şubelere giderek ve ya müşteri hizmetleri 444 0 333’ü arayarak başvuru yapabilirsiniz. Garanti bankası telefon kredisi vade sayısı en fazla 36 ay olup, kredi faiz oranı ise %1,84’dür.

İş Bank Telefon Kredisi

Tüketici ihtiyaçlarını karşılamak ve tüketicilerin istediği yerden alışveriş yapmalarını sağlayan bankaların en başında İş Bankası gelir. Bu yüzden İş bankası müşterilerin telefon ihtiyaçlarını karşılaması için bir kredi imkanı sağlamaktadır. İş bankası telefon kredisi 36 aya kadar vade imkanı birlikte % 1.22 faiz oranıyla kredi vermektedir. İstediğiniz mağazadan size uygun telefonu alabilirsiniz. Kredi başvurunuzu en yakın şubeye giderek, müşteri temsilcilerini arayarak, sms yolu ile ve ya online bankacılık üzerinden yapabilirsiniz.

Faturaya kredi düşünenler konusunda tavsiyemiz fatura üzerinden bir ürün alarak bunu nakite çevirmek olacaktır. Bildiğiniz gibi fatura üzerinden cep telefonu satın alınabilir. Hali ile bunu nakite çevirmek de zor olmamakta.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın